Dip Romesco s grilovanou jarní cibulkou Foto:
Omáčka Romesco pochází ze Španělska a vyrábí se z paprik, mandlí, kousku chleba a česneku. Tradičně se podává s mladou jarní cibulkou.
Ztracená vejce s pipérade ze sladkých paprik  Foto:
Pipérade je baskický restovaný pokrm ze sladkých cibulí a barevných paprik. Vyberte různé barvy paprik, abyste do začátku nového dne získali nejrůznější antioxidanty a vysokou dávku přirozeně se...
Čevabčiči s domácím ajvarem  Foto:
Balkánská specialita z grilu u nás zdomácněla už kdysi. Verze čevabčiči ze školních jídelen i závodních kantýn jim ale na chuti a na vzhledu moc nepřidala, a tak není divu, že po přílivu hamburgerů...
Bramborová růže Foto:
Efektní zapečené brambory ve tvaru růže jsou ideální přílohou při podávání slavnostního menu. Bramborová růže je lehká, půvabná a bude se vyjímat především na svatební tabuli.
Kuřecí nanuky pro pejsky  Foto:
Zejména v horkém počasí taje zmrzlina rychleji, než ji pejsek sní. Naservírujte mu ji do misky a nechte ho pozorovat měnící se konzistenci s každým líznutím.
Minipizzy – hit dětských mejdanů  Foto:
Děti si rády hrají, a dokonce si velice rády hrají s těstem – vždyť jim připomíná milovanou plastelínu. Takže je stejně jako v řadě dalších případů klidně zapojte do přípravy jídel na párty.
Newyorský obědový detox salát Foto:
Tradice sytivých, ale přesto lehkých obědových salátů je stále silnější. Tento momentální hit plný šťavnaté jarní cibulky s velkou nadějí na přestup k veteránům se inspiroval jinou slovutnou tradicí...
Plněná rajčata po řecku Foto:
Plněná zelenina tvoří v kuchyních středomořských zemí významnou kapitolu. Nebojte se z ní vypůjčovat co nejčastěji, pojmy zelenina a lehké voňavé letní, přesto syté jídlo se tak krásně spojí.
Zapečené topinky se zeleninovou směsí a uzeným sýrem Foto:
Opečené topinky, zapečené s výraznou směsí jsou skvělé jako rychlá, nenáročná večeře doma, ale s lehkou přípravou se hodí i jako jídlo do lesa, které zvládnete připravit na ohni při kempování.
Veganská houbová paštika s nakládanou cibulkou  Foto:
Pokud si letní párty neumíte představit bez chlebíčků a zároveň byste rádi překvapili hosty novým receptem, vsaďte na domácí rostlinnou pomazánku. Chlebíčky můžete podávat například s nakládanou...
Videa

reklama

reklama