Dýňovo-jablečná polévka s ořechy Foto:
Když je venku tak nějak pošmourno, porce horké polévky vás rozhodně rozveselí. A v podzimním období je dýňovka jasnou volbou :)
Polévka ze zahrady se sýrovými taštičkami  Foto:
Výtečná polévka, v které krásně vynikne chuť jednotlivých druhů zeleniny, je skvělá jako první chod slavnostního obědu nebo perfektní lehká večeře. Díky zajímavým sýrovým taštičkám i příjemně zasytí.
Kulajda podle Radka Davida  Foto:
Spor o kulajdu, původně bramborovou polévku s houbami a vejcem, o jejíž rodný list se přou jižní Čechy s Krkonošemi, vyřešil šéfkuchař Radek David po svém.
Vietnamský hovězí vývar Pho bo tai Foto:
Hledáte recept na domácí a opravdu poctivou hovězí "pholívku"? Tak pro vás máme dobrou zprávu, je tu recept na Pho bo tai.
Dýňová polévka s fenyklem a zázvorem  Foto:
Hřejivé a sametové dýňové polévky jsou v posledních letech k nepřehlédnutí. Ze stále se rozrůstající rodiny receptů vybíráme jeden mimořádně chuťově bohatý.
Fazolová polévka  Foto:
Hance ji vařívala její maminka a ona ji teď trošku ozdravila tím, že ji nezahušťuje bílou moukou, ale rozmixovanými fazolemi. Její děti ji mají tak rády, že ji vyžadují alespoň jednou týdně.
Kaldoun s knedlíčky Foto:
V tomto počasí je horká polévka to nejlepší. Připravte si doma poctivý kaldoun s knedlíčky a zahřejte se zevnitř! :)
Pálivá polévka Tom yum Koong s krevetami a citronovou trávou  Foto:
Šéfkuchař Antonín Bradáč uvařil v novém díle Ohnivýho kuřete pod pokličkou pikantní polévku s krevetami, kterou ocení všichni milovníci autentických asijských chutí.
Dýňová polévka s pečenými hrozny Foto:
Netradiční dýňová polévka, kterou letos musíte vyzkoušet. Pečené bobule vína a křupavé ořechy – to je fantastická kombinace.
Bramborové pusinky s pancettou a cizrnová polévka  Foto:
Ve čtvrté epizodě Pečeme podle hvězd připravila Eva Holubová pečené placičky z vařených brambor. Kuchaře Martina Kincla to inspirovalo k přípravě luxusních bramborových pusinek s italskou pancettou,...
Videa

reklama

reklama