Pórkovo-bramborová polévka  Foto:
Jedna z nejjednodušších polévek, která vás ale ohromí plnou chutí. Na tomto jídle si pochutnají děti i dospělí labužníci.
Brokolicová polévka se sýrem Foto:
Připravujete doma polévky z brokolice? Nebo jste spíš fanoušci vývarů a masových polévek? Ať už je to jakkoliv, z naší nabídky si rozhodně vyberete!
Svěží fazolová polévka s citronem  Foto:
Fazolové polévky asi známe všichni, ale tahle je z trochu jiného kraje – lehká, veselá a se svěží citronovou vůní. Podobné mají rádi ve Středomoří.
Celerová polévka s křenem, citronem a petrželí Foto:
Možná se tato kombinace zdá trochu nezvyklá, ale výsledek je překvapivě lahodný. Křen dodá lehce pikantní chuť, citron svěžest a mléko krémovost. Podávejte nejlépe s žitným chlebem.
Pórkový krém s hlívou ústřičnou, řeřichou a konopným semínkem Foto:
Tento recept je jeden z těch úplně primitivních a oceníte ho především na podzim a v zimě, kdy pórek, brambory i hlívu bez problému koupíte v každém supermarketu.
Rychlá polévka s vaječným kapáním  Foto:
Tato polévka je esencí jednoduchosti. Pokud chcete, bujon si můžete dochutit jednoduše tím, že ho necháte vařit o chvilinku déle s několika hřebíčky, hvězdičkou badyánu a celou skořicí. Můžete také...
Kuřecí polévka po thajsku  Foto:
Plná miska chutí a vůní je dokonalým životabudičem. Křupavá zelenina, jemné maso a fantastická kombinace koření – to musíte zkusit!
Mrkvová polévka s bylinkovými krutony a jogurtem  Foto:
Skvělá voňavá polévka s bylinkovými krutony je během zimních měsíců pravé požehnání. Čím sladší mrkev použijete, tím lepší polévka bude, skvěle vás zahřeje a ještě doplníte spoustu vitaminů.
Polévka s nudlemi, hovězím a klíčky Foto:
Já se těchto polévek nikdy nepřejím! Jakmile cítím vývar a vidím misku plnou nudlí, naprosto šílím. Nemluvím ale o klasické polévce s nudlemi od babičky, na které tedy není vůbec nic špatného, nýbrž...
Lohikeitto - finská lososová polévka Foto:
Polévka s intenzivní rybí chutí zjemněná smetanou a zeleninou, která dokáže pořádně zahřát. Přesně taková je finská polévka Lohikeitto!
Videa

reklama

reklama

\n