Ryba grilovaná v ananasu  Foto:
Ananasová šťáva dodá rybám zajímavou kouřovou příchuť, kterou grilování ještě zvýrazní. Zcela postačí ta, která se vylouhuje z kůry čerstvého plodu, jež navíc poslouží i jako grilovací nádobí –...
Mandlový ostružinový koláč  Foto:
Šťavnaté ostružiny, utopené v báječném mandlovém krému – tak takhle si představují letní koláče ve Francii. A je to představa víc než lákavá.
Blesková zmrzlina z mraženého lesního ovoce  Foto:
Až si domů z lesa přinesete slaďoučké ovoce, uschovejte si část do mrazáku. Potom z něj kdykoliv během chvilky můžete připravit dokonalou zmrzlinu, která je okamžitě připravena k mlsání.
Obrácený broskvový koláč  Foto:
Obrácené koláče podle vzoru toho jablkového sester Tatinových mohou mít nejrůznější náplně. Broskve jsou například bezchybné.
Zázvorová limonáda s citronem a mátou Foto:
Léto si žádá domácí limonády. Výhodou je, že zázvorový sirup vydrží v chladničce i několik dní, a nemusí se tak dělat pořád dokola. Když dorazí návštěva, je to otázka jen pár okamžiků a máte...
Vepřové kotlety s karamelizovanými meruňkami a šalvějí  Foto:
Tohle jídlo obsahuje tolik chutí, že budete šokováni tím, jak málo přísad se do něj dává. Místo meruněk můžete použít jiné peckové ovoce jako broskve nebo švestky.
Smooothie bowl s drobným ovocem a mandlemi Foto:
Husté nealko koktejly jsou další nezbytnou položkou na snídaňovém menu těch, kdo vědí, co je dobré a zdravé. Připojte se k nim.
Grilovaný losos s mangovou salsou  Foto:
Naprosto neodolatelná kombinace typické chuti ryby s medovou vůní tropického ovoce, dokonalá souhra barev i konzistence.
Malinový dort Foto:
Připravujete velkou letní párty? Oslavu? Svatbu? Pak je tento luxusní, přesto nikterak složitý dort právě pro vás. Jelikož příprava se dá rozložit do více dnů, není pak konečné sestavení tak časově...
Ovesné sušenky s borůvkami a bílou čokoládou Foto:
Ovesné vločky jsou báječná surovina, která stojí pár korun a dá se z ní vykouzlit spoustu dobrot. Kromě sladkých i slaných kaší nebo granoly z vloček jednoduše upečete i báječně křupavé sušenky, na...
Videa

reklama

reklama