Vše (10)|Horké (10)|Koktejly (10)|Limonády (10)|S alkoholem (10)|Smoothie (10)
Kořeněné mango lassí Foto:
Pořádná porce jogurtového nápoje, to vás rozhodně postaví na nohy. Vyzkoušejte na začátku pracovního týdne, úspěch je zaručen! :)
Smoothie bowl s vločkami a kokosem Foto:
Další varianta rychlé a sladké snídaně, ale tentokrát s bezlepkovými vločkami. Po umixování si smoothie bowl můžete vychutnat hned, ale upřímně – krém je lepší, když ho necháte minimálně 5 minut...
Horká čokoláda s mini maršmelouny Foto:
V zimním období existuje hned několik skvělých nápojů, kterými se můžeme zahřát. Jedním z nich je i domácí horká čokoláda – pěkně poctivá, hustá a vyšperkovaná pořádnou porcí maršmelounů.
Arabská kořeněná káva z džezvy Foto:
Po dobrém jídle je dobrá kávička. Vyzkoušejte tradiční přípravu kávy v džezvě. Možná budete v dnešní době instantních káv a espres překvapeni její lahodnou chutí.
Smažené tortellini a koktejl Věčné mládí Foto:
Těžko si představit vtipnější chuťovku, než jsou dokřupava vysmažené hotové tortellini! A k nim servírujte koktejl, ve kterém se snoubí alkohol s ovocem a zázvorem, kombinace, která slibuje přímo...
Zázvorový sirup s pepřem Foto:
Zázvor má antiseptické a hřejivé účinky, proto je skvělý právě v zimě, kdy řádí různé virózy. Zkuste místo svařáku pít horký zázvorový nápoj s citronem - pochutnáte si a ještě zaženete všechny bacily!
Silvestrovská bowle Foto:
Oslavy se blíží, co si natrénovat během Vánoc také silvestrovské drinky? Tento vás určitě příjemně naladí! ;)
Dýňové latte macchiato s kořením Foto:
Jakmile poprvé zavoní dýňová káva, je jasné, že přichází zima. Okořenit kávu už napadlo spoustu lidí, ale až v Americe ji doplnili dýňovým pyré, které ji navzdory prvnímu dojmu dává nádhernou plnou...
Orientální punč Foto:
Připravte si doma neobyčejný punč plný voňavého koření! Krásně zahřeje a vzhledem k blížící se zimě to určitě oceníte. ;)
Negroni koktejl  Foto:
Tradiční koktejl vznikl v Itálii asi před sto lety a dodnes je velmi oblíbený. Tvoří ho gin, suchý vermut a sladký červený vermut. Obvykle se zdobí pomerančem, v parném létě se někdy ředí sodou.
Videa

reklama

reklama