Mrkvový salát

Doba přípravy:
Mrkvový salát Foto:
Mrkvový salát
Foto: Hodně domácí

Tento salát je bohatý na zdraví prospěšné látky a navíc díky tučnému sýru a majonéze vás na dlouho zasytí. Díky česneku je pikantní, hodí se buď jako příloha, nebo samostatné jídlo s pečivem.

Článek

Panzanela s pečenými rajčaty Foto:

20 receptů na saláty, které servírujte jako hlavní jídlo

Léto je období, kdy máme přirozeně chuť na lehčí pokrmy plné zeleniny a k večeři si rádi děláme oblíbené saláty. Pokud je ale servírujeme jako hlavní jídlo, měly by kromě...

Suroviny
mrkev, velká 2 ks
sýr čedar 100 g
česnek 1 stroužek
majonéza 2 lžíce
olivový olej 1 lžíce
Postup
1

Nastrouhejte mrkev a sýr, přidejte prolisovaný česnek, čubricu nebo jiné koření, co vám vyhovuje, a lžíci oleje.

2

Dobře promíchejte. Potom přidejte kukuřici, majonézu a znovu promíchejte. Dejte vychladit do lednice.

Mrkvový salát 2 Foto: Mrkvový salát; foto: Hodně domácí

Hodně domácí blog

Hodně domácí - portrét Foto:

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

Videa

reklama

reklama