Ryba grilovaná v ananasu  Foto:
Ananasová šťáva dodá rybám zajímavou kouřovou příchuť, kterou grilování ještě zvýrazní. Zcela postačí ta, která se vylouhuje z kůry čerstvého plodu, jež navíc poslouží i jako grilovací nádobí –...
Oopsie - bezlepkové placky Foto:
Pokud hledáte zajímavou alternativu chleba, vyzkoušejte tyto zdravé a bezlepkové placičky. Skvěle chutnají s pestem nebo různými pomazánkami. A příprava je opravdu snadná!
Mandlový ostružinový koláč  Foto:
Šťavnaté ostružiny, utopené v báječném mandlovém krému – tak takhle si představují letní koláče ve Francii. A je to představa víc než lákavá.
Karbanátky se zeleninou Foto:
Karbanátky si můžete v létě připravit hezky na grilu, ale pokud ho nemáte, skvělé jsou i na pánvi nebo v troubě.
Celozrnné krekry Foto:
Připravit si doma zdravé krekry plné semínek je více než jednoduché. Jsou ideální na cesty, skvěle k nim pasuje třeba guacamole nebo oblíbené pomazánky.
Nakládaný hermelín s houbami Foto:
Využijte čerstvé houby z českých lesů a vylepšete si známý nakládaný hermelín – večer ke sklenici piva bude skvělou volbou! :)
Živáňská ryba  Foto:
Když prázdninový výlet naplánujete tak, aby po cestě byly nějaké rybí sádky, tak je o obědu rozhodnuto. Ideálním úlovkem jsou pro venkovní pečení pstruzi, které vám rybář na cestu vykuchá.
Blesková zmrzlina z mraženého lesního ovoce  Foto:
Až si domů z lesa přinesete slaďoučké ovoce, uschovejte si část do mrazáku. Potom z něj kdykoliv během chvilky můžete připravit dokonalou zmrzlinu, která je okamžitě připravena k mlsání.
Cuketové placičky s fetou a tzatziki  Foto:
Nejkrásnější jídla léta vždy voní Středomořím. Tohle vás přenese do Řecka k moři!
Zelné flíčky s houbami Foto:
Zprvu se vám to může zdát neslučitelné – těstoviny, zelí, houby a smetana. Rozhodně toto jídlo ale vyzkoušejte, příjemně vás překvapí!
Videa

reklama

reklama