Cider s granátovým jablkem

Doba přípravy:
Počet porcí: 2
Cider s granátovým jablkem Foto:
Cider s granátovým jablkem
Foto: KitchenStory.cz

Připravte si božský drink z jablečného cideru a granátového jablka – sice už je venku pěkná zima, ale alkohol vás postupně zahřeje. ;)

Suroviny
suchý jablečný cider 150 ml
100% šťáva z granátového jablka 150 ml
led
Postup
1

Jablečný cider smíchejte spolu se šťávou z granátového jablka.

2

Polovinu granátového jablka vezměte do ruky, semínky směřujícími do dlaně. Pomocí lžíce na granátové jablko několikrát poklepejte, aby vám z něj semínka vypadla.

3

Jablko dobře omyjte a nakrájejte na tenké plátky. Ty vložte do skleničky na stojato, vsypte dovnitř semínka granátového jablka, přidejte kostky ledu a zalijte smíchaným ciderem se šťávou z granátového jablka.

Cider s granátovým jablkem 2 Foto: Cider s granátovým jablkem; foto: KitchenStory.cz

KITCHEN STORY

KitchenStory.cz Foto:

… aneb manželé v kuchyni!

Ze začátku to bylo vaření pro pár přátel a rodinu, ale pak se z toho stalo něco víc. Jirka a Marika se rozhodli, že se se svými každodenními zážitky, zkušenostmi a postřehy z kuchyně chtějí podělit a tak vznikl food blog KITCHEN STORY, kterému věnují každičkou volnou chvilku. Jejich obrovská výhoda je v tom, že jsou na to dva.  

Marika má ráda jednoduchou kuchyni o pár ingrediencích, která nezabere moc času a také zastává úlohu fotografa a stylisty. Jirka má radši větší výzvy, a proto se často pouští do složitějších receptů, navštěvuje kurzy vaření a různé kulinářské soutěže. Skloubením svých vlastností dokážou blogu propůjčit daleko rozmanitější pohled na život v kuchyni i mimo něj.

Videa

reklama

reklama