Jahodové piškoty Foto:
Díky sýru a jahodám jsou tyto piškoty/sušenky krásně vláčné a chutnají i rozmlsaným mlsounům, pro které by ty obyčejné nebyly ani trochu zajímavé... :)
Jáhly se zeleninou a červenou fazolí  Foto:
Bohatá pánev na rajčatovém základě s bylinkami, středomořskou zeleninou a fazolí červenou ledvinou, která dodá jídlu nejen barvu, ale i jemnou texturu a tolik potřebnou vlákninu.
Ovocné máslo Foto:
Pečivo s máslem je snídaňová klasika stejně jako pečivo s máslem a zavařeninou. Ale pečivo s máslem se zavařeninou je úplná novinka, kterou budete už navždy milovat a která se po letošním létě stane...
Domácí jahodové knedlíky Foto:
Ovocné knedlíky. Božské sladké jídlo, kdy sezonní ovoce je obalené v jemném tvarohovém těstě, na talíři polité máslem, posypané cukrem a tvarohem nebo zakysanou smetanou, případně posypané perníkem...
Vepřová plec na rajčatech Foto:
Připravte se na zcela nový požitek z vepřového. Šťavnatá rajčata vyzdvihnou výjimečné vlastnosti masa a samotný recept vás překvapí svou jednoduchostí. Rozpalte plotnu, jde se na věc!
Bramborový salát s koprem  Foto:
Jednoduchý, letní, osvěžující. Teď opravdu nejsou Vánoce, ví Markéta Pavleje alias Kitchenette.
Galetka s krvavými pomeranči  Foto:
Galetka provoněná sluncem lehce vyčaruje pravou středomořskou atmosféru, byť doma na zahradě. Kombinace krvavých pomerančů, bylinek a citronového tymiánu je neodolatelná!
Rajčata à la Hasselback Foto:
Brambory Hasselback jsou známou položkou (poprvé byly podávány ve stejnojmenné stockholmské restauraci), ale připravit takhle rajčata je novinka. A tu musíte vyzkoušet!
Marinovaná krkovička na česnekové topince s ajvarem  Foto:
Máte-li rádi pořádně vyladěný kus masa, pak jste natrefili na recept, který je pro vás jako stvořený. Vyzkoušejte marinovanou krkovičku doplněnou o česnekovou topinku s ajvarem, jehož paprikovo...
Těstoviny s pečeným ratatouille  Foto:
Servírujte večeři hodnou tradiční italské restaurace. Těstoviny s pečeným ratatouille potěší i toho nejmlsnějšího gurmána, aniž by vás zaměstnaly na celé odpoledne.
Videa

reklama

reklama