Prozkoumejte s námi tipy na nové a zajímavé pražské podniky, je z čeho vybírat!

Navštivte útulnou kavárnu Cafefin Foto:
Navštivte útulnou kavárnu Cafefin
Foto: facebook + web

Dnes si můžete vybrat z podniků, kde si pochutnáte na kroketách, tibetské kuchyni nebo si k odpolednímu dezertu dopřejete kvalitní šálek kávy!

Cafefin

Cafefin je první kavárnou známé značky PHO VIETNAM TUAN & LAN a představuje jemnost Vietnamu v úplně jiném světle, než jste byli zvyklí. Interiér nabízí výstavu fotografií, věcí z cest a opravdu útulné prostředí. Celý projekt vám dá nahlédnout do tajů Vietnamu v jeho každodenním životě a současně vás vtáhne do své atmosféry. Pochutnat si můžete na kvalitní kávě nebo čaji, ale nechybí ani něco dobrého k snědku jako např. banh-mi bagety nebo saláty. Rozhodně doporučujeme jejich vietnamskou bramboračku, správně vyprošťovací!

náměstí Jiřího z Poděbrad 4, Praha

Článek

Další tipy na nové restaurace a kavárny Foto:

Novoroční tipy na nové restaurace a kavárny. Už jste je navštívili?

Před koncem roku 2016 se na gastronomické scéně objevilo několik nových podniků. Dnes to bude nová burgrárna s českým pivem; místo pro ty, kteří milují pelmeně, ale také...

Bistrot 104

Bistrot 104 je neformální fine diningové bistro na Vinohradech inspirované nordickou gastronomickou vlnou. Své kuchyřské umění zde prezentuje šéfkuchař Pavol Pavlík, kterého můžete znát z restaurace Le terroir. V nabídce najdete obědové a večerní menu, z jídel je aktuálně velice populární králík s nakládanou mrkví.

Ukázka z menu:

MUŠLE SV. JAKUBA_kysané zelí_brambory_slanina

CELER_makadamové ořechy_olivový olej

DÝNĚ_zázvorová zmrzlina_lesní med

Korunní 104, Praha

Podniky tipy - březen 2 Foto:

Croq 'n' Roll

V Croq ‘n’ Roll se specializují na dobře známé zlatavé krokety. Aktuálně v nabídce najdete tři druhy plněných kroket – sýrové, lososové a s jamónem (sušenou vepřovou šunkou ze Španělska). Kromě kroket zde najdete zajímavé a chutné saláty, wrapy nebo burgery. K pití je k mání točené pivo, domácí limonády nebo výběrová italská káva Costadoro.

Koněvova 11, Praha

Podniky tipy - březen 3 Foto:

AMA Tibetan

V restauraci AMA připravují tradiční tibetské jídlo jako od maminky. Proto je restaurace pojmenovaná AMA, což tibetsky znamená máma. Přestože je důležitým prvkem tibetské kuchyně maso, nabízí zde i veganská jídla. Majitelé navíc berou restauraci jako místo, kde se můžete dozvědět něco o tibetské kultuře. Plánují organizovat promítání, přednášky a koncerty spjaté s jejich kulturou.

Slavíkova 15, Praha

Článek

Bistro WingHaus Foto:

Seznamte se s novými podniky v Praze! Na výběr jsou kavárny, bistra i bary

Nesnášíte stereotyp a rádi si pochutnáváte na originálních pokrmech a nápojích? Pak se nechte inspirovat tipy na šest nových pražských podniků, které rozšíří váš repertoár...

Nenápadné bistro

Jako poslední máme tip na nové karlínské bistro. Malý a útulný podnik Nenápadné bistro, v jehož nabídce najdete snídaně, polévky, saláty nebo bagely. A na závěr samozřejmě nechybí sladká tečka!

Sokolovská 37, Praha

Podniky tipy - březen 4 Foto:

Videa

reklama

reklama