Přinášíme vám 5 zajímavých novinek a tipů z prostředí českého gastro trhu

Novinky na trhu Foto:
Novinky na trhu
Foto: TZ

Kromě samotných produktů pro vás dnes máme i tip na jednu únorovou akci – pokud máte rádi zabijačkové hody, rozhodně čtěte dál! A pokud ne, zbylé tipy na vás čekají. ;)

Jídlo v lahvi pro lepší život

MANA přichází s revoluční novinkou, se kterou ušetříte ještě více času, a přesto budete mít svůj jídelníček plně pod kontrolou. Výrobci této revoluční potravy chápou, že zaneprázdnění lidé už toho mají „na talíři dost“, a proto vyvinuli efektivní jídlo ve formě nápoje, které řeší námahu spojenou právě s jídlem a jeho přípravou. Strava budoucnosti, doteď dostupná v práškové verzi, nově přesídlila do drinku a vy tak můžete mít nutričně vyladěnou porci stále po ruce jednoduchým otočením víčka. MANA DRINK obsahuje naprosto vše, co vaše tělo potřebuje, na vás zbývá jen samotné pití. Jednodušší to ještě nebylo!

Novinky na trhu - leden 2 Foto:

Prémiové brambůrky, jaké jste ještě neměli

Ochutnali jste někdy brambůrky či arašídy připravené přímo v kotlíku? Nyní máte jedinečnou příležitost s prémiovou řadou Bohemia Kotlíkové. Pochutnejte si na neobvykle silných plátcích brambůrků se slupkou nebo křupavých, dvakrát obalovaných arašídech lahodné, intenzivně kořeněné chuti.

Novinky na trhu - leden 3 Foto:

Konečně je tady pochoutka pro skutečné gurmány. Podobně jako s péčí připravované domácí brambůrky jsou také Bohemia Kotlíkové velmi pozvolna smažené ve slunečnicovém oleji. Úspěch lahodných brambůrků tkví v pečlivém výběru kvalitních brambor a smažení velmi pomalým způsobem. Brambory se i se slupkou nakrájejí na silnější plátky, pozvolna se smaží na kvalitním slunečnicovém oleji a postupně se na závěr přidá směs koření. Díky této trpělivé přípravě vznikají brambůrky originálních tvarů, které si mohou milovníci slaných pochoutek vychutnat hned ve třech chuťových variacích – mořská sůl s rozmarýnem, sladké chilli a červená paprika nebo jarní cibulka a smetana.

Novinky na trhu - leden 4 Foto:

Zabijačkové hody v Českém Krumlově

Masopust je tradiční dobou hodování a veselí, ke kterému patří taneční zábavy, průvody masek a také zabijačky. Zabijačkové speciality v mistrovském provedení kuchařského týmu oblíbeného českokrumlovského hostince DEPO si můžete vychutnat od 20. do 28. února

Hostinec DEPO v Českém Krumlově je vyhlášený prvotřídní českou kuchyní, tankovým pivem a profesionálním servisem. Zážitek z posezení u dobrého jídla a pití v osobitém interiéru korunuje idylický výhled do zrenovovaného parku u českokrumlovského zámku. DEPO patří k podnikům, kam stojí za to při návštěvě Českého Krumlova zavítat.

Tajemství věčné lásky znali staří Římané a zná ho i Mixit

Myslíte, že jde tím správným dárkem zajistit, aby vaše láska vydržela navěky? Staří Římané včetně kněze Valentýna tomu prý věřili a věří tomu i Mixit.cz. Proto i letos namixoval magickou směs zrní pro zamilované Elixír z lásky. Vaši drahou polovičku bude každé ráno rozmazlovat mimo jiné mrazem sušené ovoce, jahodová čokoláda a křupavé mandle a afrodiziakální guarana. Doručte v romantickém balení se srdíčkovou miskou a lžičkou a uvidíte, že kouzlo zabere!

Základem mixu je samozřejmě křupavé zrní pro zvukový zážitek, červené ovoce jako goji, jahody nebo maliny pro optické potěšení a k tomu hoblinky hořké, bílé a růžové čokolády (ta růžová je obarvená a ochucená 100% přírodními lyofilizovanými jahodami) pro chuťové blaho. A afrodiziakum na Valentýna také nemůže chybět, v Elixíru z lásky ho zastupuje kromě čokolády i guarana. Tuhle směs prostě nejde nemilovat, stejně jako toho, kdo ji daroval.

Pro jistější účinek pořiďte Elixír z lásky v dárkovém valentýnském balení. Tam je totiž ještě navíc srdíčková miska se lžičkou a malé balení sladkokyselého křupavého ovoce navíc!

Novinky na trhu - leden 6 Foto:

Zázvor pro zdravý organismus

Chladnější měsíce či přechod z tepla do zimy s sebou opět přinášejí riziko onemocnění a plnější čekárny u lékařů. Zná to snad každý z nás – malátnost, plný nos, mírně zvýšená teplota, nechutenství či zhoršené dýchání. Chraňte svůj organismus před zimními neduhy funkčním čajem Pickwick Herbalis Nachlazení se zázvorem!

Novinky na trhu - leden 5 Foto:

Trápí vás kašel? Zkuste funkční čaj! 

Studený vítr, teplé paprsky, chvíli zima a chvíli teplo. Typický přelom zimy a jara, kterému vládnou respirační onemocnění v čele s pokašláváním. To vás sice k posteli nepřipoutá, ale rozhodně nejde o něco příjemného. Zvolte si přírodního pomocníka – funkční čaj Pickwick Herbalis Průdušky s lipovým květem a máte po starostech!

Odlehčete zažívání

Hodně stresu, spěch, nezdravé jídlo a žádná pravidelnost. Současný styl stravování nám bohužel spíše škodí a o tom svědčí i časté pocity těžkého žaludku a nafouklého bříška. Odlehčete svému zažívání díky funkčnímu čaji Pickwick Herbalis Zažívání s extra silnou mátou.

Videa

reklama

reklama