Originální Milka loď poprvé v České republice!

Milka loď poprvé v České republice!  Foto:
Milka loď poprvé v České republice!
Foto: archiv Milka

Hledáte víkendovou zábavu pro celou rodinu? Přijďte si užít den plný jedinečných zážitků na loď plnou jemnosti. Muhboot letos poprvé popluje po českých řekách a postupně navštíví Poděbrady, Mělník, Litoměřice a Prahu.

Plavby včetně doprovodného programu v přístavech jsou pro všechny návštěvníky zdarma.

Muhboot svou českou pouť odstartuje v Poděbradech v přístavu Marina, kde bude kotvit od 10. do 12. června. O týden později zastaví v Mělníku a první prázdninový víkend se na ni můžete těšit v Litoměřicích. Poslední zastávkou Milka lodi bude Praha, kde na celých 9 dnů zakotví na Rašínově nábřeží.

Ve všech městech bude loď vyjíždět na pravidelné plavby okolím, během nichž může každý cestující najít jemnost přímo na palubě a získat tak jednu ze sladkých cen. V přístavech se můžete těšit na zábavný doprovodný program pro celou rodinu. Přijďte si zkusit ulovit co nejvíce ryb na čas nebo složit svou vlastní Muhboot. Pro nejmenší budou připraveny omalovánky a skákací trampolína.

Doprovodný program a plavby na lodi jsou zdarma! Vezměte celou rodinu a přijďte společně strávit jemné chvilky na loď, která u nás nemá obdoby.

 

Milka loď poprvé v České republice!  Foto:

Muhboot v České republice:

10. – 12. června Poděbrady (Marina Poděbrady 906)

17. – 19. června Mělník (přístav v Plavební ulici)

1. – 3. července Litoměřice (přístav na Lodním náměstí)

9. – 17. července Praha (náplavka na Rašínově nábřeží za železničním mostem)

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Videa

reklama

reklama