Odhalte taje domácí vietnamské kuchyně s Vietem

Vietnamská kuchyně - Lehce a hravě s Vietem  Foto:
Vietnamská kuchyně - Lehce a hravě s Vietem
Foto: archiv Euromedia

Viet Anh Doan si získal nesmírnou popularitu jako představitel Lia ze seriálu Ohnivý kuře, a to jak svými výroky o Vietnamcích, obchodu a politice, tak i svým kuchařským uměním.

Vietnamská kuchyně - Lehce a hravě s Vietem  Foto:

V kuchyni se umí otáčet a jeho 60 nejlepších a nejoblíbenějších receptů ze země rýže, kávy a krevet to dokládá. Uvařte si vynikající nudlovou polévku, připravte a usmažte jarní závitky, poduste rybu na pivu nebo zvolte klasiku – smažené nudle s kuřecím masem. Už nemusíte chodit do asijského bistra. Začnete si exotickou kuchyni připravovat sami doma podle nové kuchařky Vietnamská kuchyně – Lehce a hravě s Vietem.

„Všechny recepty jsem vybíral tak, aby byl potěšen každý, ať je vegetarián, má rád maso nebo kombinaci obojího. Věřím, že přinese do českých kuchyní zábavu a nové chutě. Moc mne potěší, bude-li na poličce v každé kuchyni,“ říká s úsměvem Viet.

Vietnamská kuchyně si v poslední době získává v Čechách velkou oblibu. Pokud si chcete doma zkusit připravit autentická lehká jídla s vůní bylinek, čerstvou zeleninou, dobrým masem a nudlemi tak, jak ji vaří sami Vietnamci, můžeme vám Vietovu kuchařku jen doporučit.

Kuchařka vychází ve čtvrtek 27. října a bude v prodeji ve vybraných knihkupectvích.

Vydavá Ikar, Euromedia Group, a.s. ve spolpráci s FTV Prima. Doporučená cena 279 Kč.

Předprodej za zvýhodněnou cenu můžete využít ZDE.

Vietnamská kuchyně - Lehce a hravě s Vietem  Foto: Vietnamská kuchyně – Lehce a hravě s Vietem; foto: archiv Euromedia

Uložit

Videa

reklama

reklama