Nemáte plány na prosincové dny? Z těchto gastronomických akcí si rozhodně vyberete!

Tipy na prosincové gastro akce Foto:
Tipy na prosincové gastro akce
Foto: Thinkstock

Vánoce se pomalu blíží! Začali jste s vánočními nákupy, ale už teď si chcete na chvíli "odfrknout"? Máme pro vás řešení! :)

Týden specialit: zvěřinové hody

Do soboty 3. prosince se můžete nechat zlákat chutí masa z českých luhů a hájů v restauraci NAŠE FARMA. Aktuální nabídku v průběhu týdne obměňují, aby pokrmy byly vždy čerstvé. V pátek si můžete k obědu dát například zvěřinový burger.

Restaurace NAŠE FARMA; U Černé věže 15, České Budějovice

Lanýžový festival

Máte rádi lanýže? Hlavní středisko jejich výskytu je v okolí italského Piemontu. Tato lokalita je znalci považována za nejlepší na světě. A právě z této lokality budete moci od 7. do 13. prosince ochutnávat lanýže a lanýžové speciality připravené na mnoho způsobů od šéfkuchařů sítě italských restaurací Di Carlo. Pokud patříte mezi vášnivé gurmány nebo jen rádi ochutnáváte a poznáváte nové chutě a vůně, nenechte si tento „gurmánský svátek“ ujít!

síť restauraci Di Carlo, Praha

Článek

Tipy na vánoční dárky - kuchyňské doplňky Foto:

Inspirujte se našimi tipy na vánoční dárky! Vybrali jsme ty nejkrásnější doplňky do kuchyně

Vánoce se nezadržitelně blíží a je načase začít vybírat vánoční dárky pro vaše nejbližší. Pokud rádi vaříte a zároveň se obklopujete hezkými kousky do bytu, máte vyhráno....

Čokoládový festival

K tomuto festivalu asi není třeba mnoho dodávat. V tomto roce se konal již několikrát a v prosinci proběhne letos naposled znojemský Čokoládový festival (od 10. do 11. prosince). Těšit se můžete na výstavu historie čokolády, vaření s čokoládou, stánky s dobrotami a různé workshopy.

Dukla; Holandská 30, Znojmo

Christmas vegan food festival

Spolek Čajokrásno pořádá setkání v adventním čase pro ty, kteří holdují 100% veganským pokrmům, Christmas vegan food festival. Těšit se můžete na horké indické speciality, dezerty, čaje, kávy, svařené víno a na mnoho dalšího. Zapište si do diáře 10. prosince.

Kolonáda Mariánské Lázně

Dárkový FoodPark

Jídlo a delikatesy jsou čím dál populárnějším dárkem a k Vánocům dobré jídlo neodmyslitelně patří. Přijďte se inspirovat, nakoupit suroviny, potraviny a delikatesy na váš vánoční stůl. Nebo se přijďte jen tak prohrabávat na vánoční bazar, kde najdete zcela originální dárky pro rodinu i přátele. Součástí je #bozskybar, kde můžete popíjet ty nejlepší vánoční drinky. To vše již 10. prosince.

FoodPark; Nové sady 1, Brno

Článek

Na pečení připraveni! Co všechno byste měli doma mít? Foto:

Na pečení připraveni! Co všechno byste měli doma mít?

Upéct něco dobrého není nic složitého. Potřebujete čas, trochu trpělivosti, hodně pečlivosti a dobře zásobenou domácnost, aby vás ve chvíli inspirace nemohlo nic zastavit....

Minitrh u Nebespána

Poslední adventní víkend se v kavárně Nebespán uskuteční malý vánoční minitrh s různými dobrotami a jedlými dárky. Můžete ochutnat některé speciality, které Francouzi mají na svém vánočním stole. Nebude chybět ani výborné vánoční cukroví, pečené kaštany a další lahůdky, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Přijďte si vychutnat příjemnou vánoční atmosféru do vánočně vyzdobeného Nebespánu, kterou umocní i klavírní doprovod – hrát se budou koledy, vánoční i francouzské písně.

Nebespán café & apartments; Náměstí 7, Kašperské Hory

Vánoční šneci

V hotelu Hoffmeister & Spa připravují již tradičně polední vánoční šneky, které podávají na Štědrý den od 12.00 do 15.30 hodin, ale také 5chodové vánoční menu s výběrem hlavního chodu, kdy si host může vybrat mezi tradiční rybou a jehněčím. Menu bude nabízeno od 24. do 27. prosince.

Hotel Hoffmeister & Spa; Pod Bruskou 7, Praha 1

Videa

reklama

reklama