MY FOOD hlásí: příští zastávka Praha

My Food míří do Prahy  Foto:
My Food míří do Prahy
Foto: All

MY FOOD je rychle rostoucí síť prodejen s dobrým jídlem. Doma je zatím v Brně, kde v roce 2013 otevřela svou první pobočku. Dnes má v moravské metropoli pobočky rovnou čtyři a během ledna plánuje otevřít další, tentokrát v pražském Karlíně.

Kvalitní potraviny z MY FOODu ovšem může mít doma i zbytek republiky – stačí nakoupit on-line a nechat si je dovézt domů.

MY FOOD je moderní a netradiční propojení obchodu a bistra. „Vše, co u nás zákazník najde, je čerstvé, inspirativní, chutné a především poctivé a bez chemie. Stále ale také pohodlné, rychlé a dostupné. Vyřešíme aktuální potřebu vydatné snídaně, zdravé svačinky nebo rychlé večeře. Nebo jen uděláme někomu radost. Nabízíme čerstvé jídlo a dobroty z vlastní domácí kuchyně, ale i čerstvý nákup do lednice i do spíže ze sortimentu od lokálních dodavatelů, místních farem a ze světa,“ říká spoluzakladatel řetězce Luděk Chini.

My Food míří do Prahy 3 Foto:

Nákupčí se při výběru potravin řídí vlastním kodexem kvality, na pultech obchodů MY FOOD proto mají místo pouze produkty bez zbytečné chemie, od lokálních dodavatelů a s ověřeným původem, které zákazník běžně v supermarketu nekoupí. „Chceme nabízet lokální sortiment, a to nejen u čerstvého zboží. Preferujeme menší výrobce s tradicí a fortelem. Dáváme přednost takovým, kterých si můžeme vážit pro jejich přístup k surovinám, ke zvířatům i k životnímu prostředí. Zároveň se ale snažíme zachovat rozumnou cenovou hladinu, aby byly kvalitní a chutné potraviny dostupné pro všechny,“ popisuje filozofii svých obchodů Luděk Chini.

My Food míří do Prahy 5 Foto:

V MY FOODu pořídí zákazníci nákup poctivých potravin z Česka i ze světa, ale také originální dárkové koše, kvalitní víno anebo si přímo v prodejně vychutnají rychlé, chutné a zdravé občerstvení vlastní výroby.

Součástí všech prodejen MY FOOD je totiž také větší či menší bistro, kde si mohou zákazníci objednat vydatnou snídani, rychlou svačinku, ale i oběd a večeři od místních kuchařů nebo jen posedět nad dobrou kávou a popřemýšlet o nákupu.

A přesně na takovou pobočku MY FOOD se mohou těšit během ledna i obyvatelé hlavního města v areálu Corso Karlín. Zákazníci zde nakoupí kvalitní potraviny a současně se dobře nají. Vařit se budou dobroty z prvotřídních surovin české i mezinárodní kuchyně. O jejich původu, ale i složení se navíc budou moc přesvědčit zákazníci sami, díky tabletům, přes které probíhají veškeré objednávky v bistru.

My Food míří do Prahy 2 Foto:

„Zákazníci se můžou těšit na lahůdky připravené podle receptur našich šéfkuchařů. V express obchůdku pak pořídí zdravou snídani, svačinu, rychlý oběd či večeři z produkce Vlastní výroby, ale také široký sortiment potravin bez lepku, bez laktózy nebo raw produktů,“ uzavírá Luděk Chini.

Poctivé potraviny, dárkové balíčky nebo poukazy je možné objednat také prostřednictvím internetu na eshop.myfoodmarket.cz.

(klam), PR

Videa

reklama

reklama