Máme pro vás výběr gastroakcí na první červnové dny!

Máme pro vás výběr gastro akcí prvních červnových dnů! Foto:
Máme pro vás výběr gastro akcí prvních červnových dnů!
Foto: www + FB

Letní dny jsou tu a stejně tak i oblíbené gastro festivaly. K 1. červnu vám přinášíme pět tipů na zajímavé akce – jedna z nich se koná přímo dnes, a pokud se ji rozhodnete navštívit, přispějete na dobrou věc. Tak čtěte dál! :)

Hvězdy pečou makronky pro Nadační fond Kolečko

V pražské cukrárně Saint Tropez se bude v krátké době konat již druhá dobročinná akce. Tentokrát pořádá Lukáš Otys, spolumajitel cukrárny, na Mezinárodní den dětí 1. června pečení a prodej makronek se známými osobnostmi pro Nadační fond Kolečko. Kupte si makronky z rukou herečky a ambasadorky Kolečka Lindy Rybové, modelky Renaty Langmannové, moderátorky Báry Hlaváčkové, moderátora Libora Boučka a v neposlední řadě také vzácného hosta, prezidenta mediální skupiny Lagardere Active ČR, pana Michela Fleischmanna. Hvězdy je pro vás pod taktovkou zkušené cukrářky ze Saint Tropez Michaely Nosálové s láskou upečou od 14.30 do 18.00! Veškerý výdělek bude věnován Nadačnímu fondu Kolečko, který vybranou částkou přispěje na koupi vrtačky do FN v Krči.

Cukrárna Saint Tropez; dům U Nováků, Vodičkova 30, Praha 1

Článek

Krokodýlí tacos s mango salsou Foto:

Víte, jak chutná baracuda nebo krokodýl? Na Bosch Fresh Festivalu to zjistíte!

Gurmánský Bosch Fresh Festival nabízí bohatý program založený na netradičních gurmánských zážitcích. Kromě klasických gastronomických pochoutek a živých vystoupení...

Mikulov Gourmet Festival 2017

Osmý ročník festivalu Mikulov Gourmet Festival můžete navštívit od 2. do 4. června. Podávaná jídla budou opět vycházet z kuchyně rodu Dietrichsteinů – tentokrát z období Ferdinanda Josefa, 2. knížete z Dietrichsteinu. Do Mikulova na jihu Moravy opět přijedou kuchaři z národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů České republiky. Hotel Marcinčák*** poskytne festivalové info centrum v recepci hotelu. Festivalové restaurace v letošním roce jsou Restaurant v Hotelu Maroli***, Restaurant ve Vinařství Mikulov, Restaurant Sojka a spol., Restaurant Marcela Ihnačáka v Boutique Hotelu Tanzberg, Restaurant v Hotelu Galant****, Restaurant před zámeckým sklepem a Restaurant Sala terrena na zámku.

Žižkovské pivobraní

Starostka Městské části Praha 3 Vladislava Hujová vás zve na šestý ročník festivalu Žižkovské pivobraní. Čekají na vás degustace piv 40 minipivovarů a doprovodný program od 14.00 do 19.00. Také se můžete zapojit do soutěže o nejlepší pivovar. Děti se mohou těšit na dětské pískoviště, prolézačky a skákací hrad. V areálu Parukářky bude k dispozici kuchyňka. Pokud si chcete zpříjemnit den několika půllitry dobrého piva, zapište si do kalendáře datum 2. a 3. června.

Parukářka, Praha 3

Gastro akce - první červen 2 Foto:

Street Food Rocks

Street Food Rocks již tuto sobotu, 3. června, na nádvoří pražského pivovaru Staropramen na Smíchově, otevře své dveře a naservíruje nejen oblíbenou street food klasiku, ale i skvělé pití a hlavně pořádnou porci kvalitní muziky! Přijďte se podívat do areálu jednoho z největších českých pivovarů a zažijte jedinečnou chuť SFR! Ochutnáte speciality ze všech koutů světa! Na to nejlepší se pak můžete těšit i na Rock for People.

Pražský pivovar Staropramen; Pivovarská, Praha 5

Food Blog Market vol. 2

Pokud rádi sledujete nejrůznější food blogery a zajímá vás dobré jídlo, tato akce vám určitě nesmí uniknout. Food Blog Market se bude konat v neděli 4. června a jeho účelem je, aby čtenáři měli možnost ochutnat to, co vidí celý rok jen na sociálních sítích. Jedná se o čistě foodblogerskou akci a vy tak máte možnost strávit odpoledne se svými oblíbenci a dobrým jídlem zároveň. Pokud bude hezké počasí, celá akce se bude konat venku. V opačném případě proběhne uvnitř Kavárny co hledá jméno.

Kavárna co hledá jméno; Stroupežnického 10, Praha 5

Videa

reklama

reklama