Kamarádství na život a na smrt. Máte takové? Vyzkoušejte si svého kamaráda!

Dvojnásobně neodolatelní  Foto:
Dvojnásobně neodolatelní
Foto: archiv Milka

Dvojnásobně neodolatelné kombinace, které jedině spolu povznesou výsledek na vyšší úroveň, nemusíme hledat jen v kulinářství. Název Dvojnásobně neodolatelní nese nový projekt, jež se dívá na zoubek kamarádským dvojicím.

Partnerství čokolády a sušenky Chips AHOY! a Oreo vnímá Milka jako symbol přátelství a tak do toho šla naplno.

Vybrali jsme pět dvojic z Česka a Slovenska, pro něž je přátelství také důležitou a nedílnou součástí jejich profesního života. O své příběhy se s námi podělily dvojice z nejrůznějších oblastí. Každá dvojice je stejně jedinečná jako zájem, který ji spojuje.

Bohémské akrobatky Katka a Pavla

Seznámily se na kurzu vysuté akrobacie, začaly spolu trénovat a založily soubor Cirkus TeTy. Kromě cirkusových kousků ale přinášejí divákům ucelená představení s příběhem, jak je zvykem v moderním žánru nového cirkusu, kterým se zabývají. Věší se na šály, pomáhají si skákat z výšek a baví se tím, jak se jejich rozdílné povahy doplňují.

Dvojnásobně neodolatelní 2 Foto:

Nerozluční závodníci Vojta a Pavel

O závodech rallye je dobře známo, že je třeba řidiče a navigátora. Nabízí se tedy, aby takový závodní team tvořili dva kamarádi. U Vojty a Pavla je jejich parťáctví dokonce stvrzeno záchranou života při vážné autonehodě a dvaceti pěti společně naježděnými závody. V letošním roce se Vojta účastní šampionátu Mistrovství Evropy v rallye, ve kterém je pro produkční vozy vypsáno mistrovství ERC-2, a Pavel pro něj připravuje auto.

Snové hudební duo Adam a Terezie

Terezie Kovalová je nejen výjimečné krásná, ale také se našla ve hře na originální nástroj – violoncello. Kdykoli nějaký český muzikant potřebuje do hry cello, ozve se právě jí. S Adamem Vopičkou založili v roce 2012 duo Calm Season, v němž oba dva zpívají. Začali v angličtině, momentálně útočí nejen svým půvabem, ale i českými texty. A navíc jsou opravu jen kamarádi, což se snaží všude možně vysvětlovat!

Dvojnásobně neodolatelní 3 Foto:

Půvabná dvojčata Daniela a Veronika

Slovenské zpěvačky Daniela a Veronika Nízlové si svého sourozeneckého pouta váží natolik, že si říkají TWiiNs. Zpívají spolu od malička. V poslední době se jejich aktivity rozšířily i na moderování a muzikálové herectví. Slovenskou republiku reprezentovaly například v soutěži Eurovision Song Contest 2011 a vystupovaly po boku takových hvězd jako je Snoop Dogg. Nejen, že jsou krásné, ale navíc neznají nevraživost a závist.

Dvojnásobně neodolatelní 7 Foto:

Ostrovtipní Youtubeři Expl0 a Matúš

Tito dva mladíčci se díky YouTube stali na Slovensku hvězdami internetu. Expl0ited má na svém YouTube profilu momentálně 346 703 followerů. Provádí sociální experimenty, utahuje si z kamarádů a reportuje třeba i hudební festivaly. Jeho spolužák a nej kamarád je Matúš, který má také svůj vlastní úspěšný kanál. Když se tihle dva spojí, dvojnásobí se zábava.

Dvojnásobně neodolatelní 8 Foto:

I ty nejvybranější ingredience získávají na delikátnosti unikátními kombinacemi. Jemná mléčná čokoláda je lahodná. Sušenky zase křupou jako divé. Díky nové Milce Chips AHOY! si naštěstí můžete dopřát obojí najednou. Na své si tak přijdou jak milovníci jemné čokolády, tak i rodiče a malí mlsalové, kteří americké sušenky přímo zbožňují. Pokud si chcete upéct svoje, recept naleznete zde:

Dvojnásobně neodolatelní 4 Foto:

 

Rozhovory se všemi dvojicemi najdeš na www.dvojnasobneneodolatelni cz.

 

Zábavným testem taky můžeš odhalit, jak si stojí tvé přátelství s tou nejbližší osobou, kterou máš.

 

Dvojnásobně neodolatelní 5 Foto:

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Videa

reklama

reklama