Jeden za všechny: Nový kuchyňský robot OptiMUM

Kuchyňský robot BOSCH OptiMUM  Foto:
Kuchyňský robot BOSCH OptiMUM
Foto: archiv BOSCH

Vaření a pečení může být opravdovým potěšením. Ještě více to platí, pokud máte pomocníka, který vám pomůže dosáhnout skvělých výsledků. Nový kuchyňský robot OptiMUM byl vytvořen, aby vám cestu ke skvělým výsledkům vaření a pečení usnadnil.

Výkon, praktičnost a jednoduchá obsluha v kombinaci s ušlechtilým celokovovým designem dělají z kuchyňského robota OptiMUM hvězdu každé kuchyně. Díky široké paletě příslušenství je k dispozici to správné řešení pro každý styl a vaření.

Kuchyňský robot BOSCH OptiMUM 2 Foto:

Díky celokovovému tělu a robustnímu příslušenství je OptiMUM koncipován i pro ty nejnáročnější úkoly v kuchyni. To stejné platí i o výkonu motoru 1400 wattů: bez problému zpracuje až 3.5 kg třeného těsta, což je dostatečné množství až na šest bábovek , nebo až na 3 kg kynutého těsta, to vše v nerezové míse o objemu 5,5 litru. Díky senzoru je zajištěna konstantní rychlost míchání, bez ohledu na to jak je těsto těžké. Inovativní 3D planetární systém míchání zaručuje, že všechny suroviny budou zpracovány rychle a důkladně. Časy, kdy se mouka usazovala na dně nádoby, jsou již nenávratně pryč. EasyArmLift zajišťuje jednoduchou a lehkou manipulaci s 3 zónovým multifunkčním ramenem, a to pouhým stlačením tlačítka. Díky automatické parkovcí pozici je stejně lehká i obsluha mísy a její plnění.

Díky praktickému automatickému nastavení SensorControl Plus není problém připravit pouhým stiskem tlačítka šlehačku, sníh z bílků nebo kynuté těsto. OptiMUM se sám automaticky zastaví, jakmile šlehačka, sníh nebo těsto dosáhnou optimální konzistence. Nahlížíte do míchací nádoby, abyste zjistili aktuální stav přípravy? To odteď již není potřeba. Starosti, že ušleháte místo šlehačky máslo, jsou již minulostí.

Kuchyňský robot BOSCH OptiMUM 3 Foto:

Kuchyňský robot BOSCH OptiMUM 4 Foto:

Součástí nového robota OptiMUM je integrovaná váha s časovačem. Veškeré přísady tak můžete vážit přímo v míse nebo příslušenství. Díky časovači můžete nastavit délku míchání. Po uplynutí zadané doby se přístroj automaticky zastaví. Jako velmi výkonný a praktický partner boduje OptiMUM mimo jiné také v mixování a mletí, řezání, strouhání a odšťavňování, mletí masa, přípravě pyré a výrobě těstovin.

Volitelné příslušenství dává kuchyňskému robotu možnost velkého rozšíření jeho funkcí. Barevné rozlišení navíc ulehčí a urychlí správné nasazení – odpovídající pohony a příslušenství jsou označeny stejnou barvou.

Chytrá detekce příslušenství OptiMUM rozpozná nasazené příslušenství a podle toho automaticky upravuje maximální počet otáček. Příslušenství je k dispozici jednotlivě nebo v několika tematických sadách: “VeggieLove” a “VeggieLove Plus” pro milovníky zeleninových salátů, wok zeleniny a ořechů, sada “TastyMoments” pro přípravu smoothie a dipů, “HuntingAdventure“ pro milovníky masa a pro příznivce těstovin a těstovinových pokrmů je určena sada “PastaPassion”.

Pro každý styl a pro každé vaření nabízí kuchyňský robot OptiMUM to správné řešení.

Více informací najdete na www.bosch-home.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Videa

reklama

reklama