Inspirujte se našimi tipy na vánoční dárky! Vybrali jsme ty nejkrásnější doplňky do kuchyně

Tipy na vánoční dárky - kuchyňské doplňky Foto:
Tipy na vánoční dárky - kuchyňské doplňky
Foto: Thinkstock

Vánoce se nezadržitelně blíží a je načase začít vybírat vánoční dárky pro vaše nejbližší. Pokud rádi vaříte a zároveň se obklopujete hezkými kousky do bytu, máte vyhráno. Nabídka doplňků do kuchyně nebo ke stolování je široká.

Možná až moc... :) Proto jsme za vás udělali pečlivý předvýběr, z kterého si určitě vyberete ty nejzajímavější a nejstylovější dárky.

Milovníky vaření nikdy neurazíte vychytaným a praktickým náčiním, které při vaření ulehčí práci. Co třeba hezký litinový hmoždíř nebo hrnec, v kterém je radost vařit? Nepodceňujte ani výběr malých domácích spotřebičů. I varná konvice může být designový skvost. A pořádný robot udělá radost nakonec i vám, až vám díky němu bude třeba maminka péct ty nejlepší koláče.

Pro ty, co si potrpí na kvalitní kávu, jsme našli také pár skvostných kousků. Mlýnek na kávu, mokka konvička nebo překapávač na slow brew coffee určitě v domácnosti kávoholika najdou své čestné místo.

A pak je tu plejáda krásných kousků určených ke stolování. Prkýnka z ušlechtilého dřeva, čajová konvička s vtipným potiskem, postříbřená lžička s raženým mottem...

Většinu z dárků můžete objednat v online obchodech z pohodlí domova. A to se během předvánočního "běsnění" určitě hodí :)

Je toho spoustu a stačí si jen vybrat, čím své blízké potěšíte pod stromečkem. Inspirujte se v této fotogalerii:

1/31 Dárkový set Dragon, 16 dílný, BUTLERS.CZ, 579 Kč Foto:
Připravila Klára Michalová

Videa

reklama

reklama