Hard Rock Cafe přichází s bezlepkovým menu

Hard Rock Cafe a bezlepkové menu Foto:
Hard Rock Cafe a bezlepkové menu
Foto: Tereza Pánková

Síť restaurací Hard Rock Cafe má po světě více než 200 poboček, včetně pražského Hard Rock Cafe v domě U Rotta za Staroměstským náměstím. Nyní přichází s příjemně překvapivou novinkou: přidává totiž bezlepkové menu a několik novinek do klasického výběru!

Snaží se reagovat na stoupající popularitu zdravější a lehčí stravy. Tím vychází vstříc také lidem s intolerancí lepku, kteří si v menu nemuseli vždy vybrat, případně měli omezené možnosti. Zákazníci tedy nově mohou vybírat v předkrmech, hlavních jídlech i dezertech bezlepkové položky.

Na novinkách si budou moci zákazníci pochutnat i v klasickém menu. Již tradičně se řetězec rozhodl k obměně, kterou provádí zhruba každé dva roky. Během roku ovšem přichází i se speciálními akcemi: naposledy to bylo limitované Red Hot Chilli Menu s nejpálivějším burgerem či speciální Jalapeños Salsou.

Ukázka z menu

Original Legendary Burger (slanina, čedar, grilovaná cibule, salát, rajčata); Fresh Vegetable Sandwich (portobello, cuketa, paprika, chřest, sýr Monterey Jack, balzamiko); Honey Mustard Grilled Chicken Sandwich (medová hořčice, slanina, sýr Jack, grilované kuřecí maso, dijonská majonéza, salát, rajčata) a další ...

– všechny burgery a sendviče jsou samozřejmě z bezlepkového pečiva

Salát Cobb (grilované kuřecí maso, avokádo, rajčata, červená cibule, vejce, slanina, sýry Monterey Jack a čedar + dresink); Grilled Chicken Arugula Salad (rukola, grilované kuřecí maso, pekany, sušené brusinky, pomeranč); Hickory-Smoked Ribs ...

Brownie se zmrzlinou a šlehačkou a další ...

Z nabídky jsem ochutnala Original Legendary Burger, tři druhy "flatbreads", nachos, rukolový salát s kuřetem, žebra a jako sladkou tečku jsme dostali právě brownie. Tento dezert mi z nabídky chutnal asi nejvíc, velice dobrá byla i žebra. Pokud jde o speciální bezlepkovou bulku, přišla mi trochu nasládlá a to mi úplně nevyhovovalo: věřím ale, že lidé s alergií na lepek tuto variantu ocení a burger to byl slušný.

Hard Rock Cafe: bezlepkové menu - Obrázek 1 Foto:

Tereza Pánková

Videa

reklama

reklama