Grilujte nevšedně po celý rok!

Nevšední grilování po celý rok  Foto:
Nevšední grilování po celý rok
Foto: Thinkstock

Milujete grilované pokrmy, ale netěší vás, že už pomalu končí grilovací sezóna? Nenechte se zmást! Už dávno neplatí, že grilovat se musí jen v létě a za hezkého počasí.

S dnešními možnostmi si můžete za pár desítek korun pořídit kvalitní gril, který najde využití nejen na prostorné zahradě rodinného domu, ale i na skromném balkónku činžovního bytu.

Nevšední grilování po celý rok 2 Foto:

Ty nejlepší i nejlevnější grily a další pomůcky seženete v obchodech Tesco, které nabízí jak velké rodinné grily a přenosná ohniště, tak i kompaktní grily na menší terasy a balkóny.

Časy, kdy grilování znamenalo prosté opečení plátku masa či špekáčku jsou dávno za námi. V současné době, kdy se na trhu objevují nové a pro někoho neznámé potraviny, se učíme při vaření neustále experimentovat. Proč to tedy nezkusit i u grilování? Jelikož grilovat můžeme po celý rok, skvěle na talíři vedle chutného kousku masa vynikne i kousek sezónní zeleniny nebo dokonce ovoce, které nám zrovna příroda nabídne.

Nevšední grilování po celý rok 3 Foto:

Inspirujte se například desítkami rozmanitých receptů na webu tescorecepty.cz, kde se dozvíte krok za krokem jak si na grilu připravit cokoli od masa, přes sýry až k lahodné zelenině. Třešničkou na pomyslném dortu jsou pak chutné dipy, které podtrhnou chuť každého jídla.

Nevšední grilování po celý rok 4 Foto:

Pokud vaříte rádi podle kuchařských show a videí, určitě si přijdete na své díky novému pořadu Grilujeme svět, který můžete shlédnout na stránkách tescorecepty.cz. Sympatická kuchařka Marcela vás v nich zasvětí do tajů kuchyní celého světa.

Ušetřete čas věnovaný nakupováním potřebných surovin a raději si o to déle užijte čas s přáteli při či rodinou při grilování. Nechte si potraviny dovést až domů díky službě Tesco Potraviny on-line! Z pohodlí svého domova můžete vybírat z 20 000 položek běžně dostupných v kamenných obchodech. Zvolit si můžete preferovaný čas doručení mezi 8. a 22. hodinou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Videa

reklama

reklama