Zimní smoothie

Doba přípravy:
Počet porcí: 2
Zimní smoothie  Foto:
Zimní smoothie
Foto: Tereza Sychrová FOODLOVER.CZ

Právě v době chřipek oceníte tuto vitaminovou bombu v podobě lahodného smoothie. Stačí mít výkonný mixér a během chvilky si připravíte osvěžující nápoj.

Phillips HR7958 Foto:

Pro přípravu smoothie nápojů oceníte dobrý mixér. Já jsem měla možnost vyzkoušet jeden robot Phillips HR7958 s výkonným motorem 900 W.

Nádoba mixéru má objem 1,25 litru, takže zvládnete připravit nápoje i pro návštěvu. Ocenila jsem i odnímatelný nůž, který se díky tomu snadno čistí.

A pokud chcete připravovat větší množství tohoto nápoje, určitě se hodí i lis na citrusy.

Více informací o robotu najdete na stránkách www.phillips.cz.

Suroviny
pomeranč 1 a půl ks
ananasová šťáva dle potřeby
led 5 kostek
špetka mleté skořice
čerstvý zázvor 0,5cm kousek
Postup
1

Pomeranč oloupejte a nakrájejte, vložte do mixéru, přidejte plátek zázvoru, zalijte ananasovým džusem, přidejte špetku skořice a pár kapek citronové šťávy. Promixujte dohladka.

2

Přidejte kostky ledu, přepněte mixér na mód P a ještě chvíli mixujte.

Zimní smoothie  Foto:

Zimní smoothie  Foto:

Zimní smoothie, foto: Tereza Sychrová, FOODLOVER.CZ

Kdo je Foodlover.cz ?

FoodloverJmenuju se Tereza Sychrová a můj blog vznikl v létě roku 2012 z čisté lásky k jídlu, vášně k vaření a potřeby seberealizace jinde než ve škole a v práci.

Foodlover.cz jsem především já – od malička velká milovnice jídla a všeho, co s jídlem souvisí, mimo to v posledních letech také milovnice cestování, advokátní koncipientka, nenapravitelný nervák, perfekcionista a rozená pečovatelka o své blízké. Všechno se vším souvisí, a tak tyhle moje vlastnosti zároveň hodně utvářejí i podobu blogu.

Videa

reklama

reklama