Dvacáté výročí Globusu se ponese v duchu pomoci. Zapojte se také!

Globus slaví své narozeniny pomocí potřebným  Foto:
Globus slaví své narozeniny pomocí potřebným
Foto: archiv Globus

Nejsou narozeniny jako narozeniny. Někdo si je nedokáže představit bez pořádné párty, obrovského dortu, mnoha přátel a kupy dárků. Jiný je třeba neslaví vůbec. Hypermarket Globus se rozhodl, že 20 let působení na českém trhu oslaví nesobecky, tak, jak mu to je vlastní. Pomocí tam, kde je potřeba.

V roce 1996 byl v Brně v Ivanovicích otevřen první hypermarket Globus na území České republiky. Toto významné výročí se řetězec rozhodl oslavit dobrou věcí. Společně s partnerem Kontem Bariéry pomůže organizacím, které pomáhají handicapovaným. Do tohoto jedinečného projektu se mohou samozřejmě zapojit věrní zákazníci, ale třeba i ti noví. Podpořit charitativní projekt, který má za cíl pořízení 20 aut pro tělesně postižené, tak může skutečně každý.

Zapojit se do oslav a podat pomocnou ruku je velmi jednoduché. A to nákupem produktů, které jsou označeny logem „20 let“, v jakémkoli z 15 hypermarketů po celé České republice. Globus společně s partnery – výrobci daného produktu – z prodejní ceny vybraných produktů vždy odvede část na speciální účet, ze kterého se bude nákup aut pro zdravotně postižené financovat. Navíc, aby měli všichni účastníci narozeninové oslavy přehled, jak je akce úspěšná, mohou na každé prodejně i na internetu sledovat aktuální výši vybrané částky. Ta v tuto chvíli přesahuje již 8 milionů korun a pokryje tak nákup 13 aut. 

Globus slaví své narozeniny pomocí potřebným  Foto:

Pomáhají i známé osobnosti

Ambasadory projektu „20 let kvality – Slavíme a pomáháme“ jsou zpěváci Lucie Bílá, Ondřej Hejma a herečka Eva Holubová. Tyto známé tváře se objevují v rolích, ve kterých je běžně nemáte šanci vidět – v rolích zaměstnanců Globusu. Máte chuť na pořádnou porci řízku s bramborovým salátem od Evy Holubové nebo si raději dáte krajíc vypečeného chleba od pekařky a mnohonásobné Zlaté slavice Lucie Bílé? Rozhodnutí je jen na vás, obě vás ale pozvou k oslavám i pomoci.

„Když mi zavolá Boženka Jirků, beru to jako povolávací rozkaz! Jednak ji obdivuji pro to, co dělá a co dokázala v Kontu Bariéry – nadaci Charty 77, a hlavně bezpečně vím, že získané peníze či prostředky nepůjdou vniveč,“ komentuje své zapojení do kampaně Eva Holubová.

A jak bavila tato spolupráce Lucii Bílou? „S Kontem Bariéry spolupracuji už dlouhá léta a každý projekt, který jsme společně realizovali, měl smysl a pomohl přesně tam, kde měl. Za to děkuji ředitelce Konta Bariéry Božence Jirků a celému jejímu týmu, stejně jako děkuji za pozvání k této spolupráci s Globusem, která má za cíl získat co nejvíc finančních prostředků k nákupu speciálních aut pro přepravu tělesně postižených. Taková pomoc mě opravdu baví a věřím, že bude bavit i zákazníky Globusu, které k ní s Evou Holubovou a Ondřejem Hejmou společně zveme,“ říká Lucie Bílá.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ


Videa

reklama

reklama