Známe vítěze ankety Food Blog roku 2014!

Výsledky Food Blog roku 2014  Foto:
Výsledky Food Blog roku 2014
Foto: All

Komunita food blogerů se stále rozrůstá a jejich kvalita roste. K tomu přispívá i anketa o nejlepšího food blogera roku, které jsme se již podruhé účastnili jako mediální partneři.

Letos jsem navíc měla tu čest být v porotě a vybírala jsem z desítek food blogů. Vážně mě mile překvapilo, jak se kvalita zvyšuje, fotky jsou krásnější, foodstyling propracovaný, recepty jsou nápadité a více osobité. Zkrátka je radost se na některé weby dívat.

Prima Fresh s food blogery spolupracuje od začátku své existence. Rádi bychom byli jakousi platformou, aby si čtenář u nás na webu našel to nejlepší z těch nejzajímavějších blogů. A výsledky ankety ukázaly, že se nám to daří. Většina oceněných blogerů totiž patří mezi ty, jejichž recepty a články můžete najít i na Freshi.

Výsledky Food Blog roku 2014 8 Foto:

Výsledky Food Blog roku 2014 5 Foto:

Předávání cen proběhlo 14. května 2015 v půvabném prostoru letenského PopUp Studia. Sešlo se více než 80 food blogerů, partnerů a novinářů a o dobrou náladu se postaralo skvělé občerstvení v podobě finger food od White Circus a drinků Aperol. Své kuchařské dovednosti v podobě toskánské kuchyně předvedl i kuchař a food stylista Martin Polačko.

Večerem provázel herec, moderátor a food bloger Lukáš Hejlík. Jako první vyhlásil kategorii fotografie, kterou po právu vyhrála naše oblíbená Kitchenette. V kategorii foodstyling se radovali Jirka a Marika z KitchenStory. Cenu za nejlepší dezerty a pečení si odnesla Maškrtnica, cestovatelským blogem roku se stal Cake Days & Ways a nejzajímavějšími recepty se pochlubil blog Veganotic. Nemohla chybět ani cena pro nejlepšího nováčka – objevem roku se stala Kublanka.

Akci moderoval herec a milovník dobrého jídla Lukáš Hejlík Foto:

Akci moderoval herec a milovník dobrého jídla Lukáš Hejlík

Absolutním vítězem, pro kterého hlasovalo více než 9000 lidí, se stal blog Menu domů Veroniky KOKO Kokešové.

Součástí ankety je i soutěž Aperitivo Moment, do které blogeři připravují speciální recept na zadané téma. Porota ocenila 5 blogů: Kitchenette, KitchenStory, Kublanka, CherriesOnTop a SmoothCooking.

Akce to byla příjemná a hlavně prospěšná. Práce na food blogu je u nás stále dost nedoceněná, autoři to musí dělat s láskou a s nadšením, téměř ve všech případech je to jen koníček, který zabere spoustu času. I proto si autoři všech food blogů zaslouží poděkování. A taky hezký večírek, na kterém se můžou potkat, dobře se najíst a napít a pobavit se spolu :)))

Připravila Klára Michalová

A teď už se podívejte na pár fotografií z akce:

Výsledky Food Blog roku 2014 2 Foto:

Výsledky Food Blog roku 2014 3 Foto:

Výsledky Food Blog roku 2014 4 Foto:

Výsledky Food Blog roku 2014 6 Foto:

Marika a Jirka z blogu KitchenStory Foto:

Marika a Jirka z blogu KitchenStory

Markéta Pavleje s manželem. Alias Kitchenette Foto:

Markéta Pavleje s manželem. Alias Kitchenette

Maškrtnica si odnesla cenu za nejlepší dezerty a pečení Foto:

Maškrtnica si odnesla cenu za nejlepší dezerty a pečení

Vítězové Aperitivo Moment. Zleva Smoothcooking, Kublanka, Kitchenette, KitchenStory a Cherries On Top Foto:

Vítězové Aperitivo Moment. Zleva Smoothcooking, Kublanka, Kitchenette, KitchenStory a Cherries On Top

Veronika KOKO Kokešová obhájila titul absolutního vítěze se svým blogem Menu domů Foto:

Veronika KOKO Kokešová obhájila titul absolutního vítěze se svým blogem Menu domů

Videa

reklama

reklama