Zdravá svačinka vždy po ruce

Fruktajl je zdravá svačinka  Foto:
Fruktajl je zdravá svačinka
Foto: Relax

Moderní trendy se nediktují pouze v oblasti módy a designu, ale i ve výživě. Ty tam jsou doby, kdy jsme zapomínali svačit a jídlo pro nás bylo méně podstatnou částí dne. Mnozí z nás si nejen pečlivě hlídají pravidelnou stravu a pitný režim, ale i to, co do svého jídelníčku zahrnou.

Fruktajl je novinka nejen do každé dámské kabelky, v listopadu exkluzivně v prodejnách Albert.

Pravidelná strava a zařazení alespoň 5 denních porcí ovoce a zeleniny na den významně pomáhá našemu zdraví i tělesné kondici.

Důležitým začátkem pro úspěšný den plný energie je zcela určitě snídaně, avšak ani snídaně Vás nemůže uspokojit na celý den a doplnit tělu všechny potřebné živiny a vitamíny.

Dnešní uspěchaná doba nás stále více nutí věnovat se naplno svým pracovním či studijním povinnostem a kolikrát nezbývá čas ani na hlavní jídla, natož na samotné svačiny. A přitom ani svačiny nejsou zanedbatelnou součástí zdravého životního stylu.

Svačiny by měly v rámci dne tvořit cca 10-15% z celkového denního příjmu energie. FRUKTAJL obsahuje na jedno celé balení průměrně 500 kJ, tedy množství energie zcela vyhovující i redukčnímu režimu. Průměrný obsah vlákniny na celé balení je 3-3,5 g, což odpovídá například 500 g salátových okurek nebo 400 g rajčat.

Fruktajl je zdravá svačinka 2 Foto:

Fruktajl je zdravá svačinka 4 Foto:

Pravidelné zařazení svačin významně pomáhá:

- Udržovat hladinu cukru v krvi

- Předcházet hypoglykemii, malátnosti, pocitům slabosti z nedostatku energie

- Zabránit večernímu přejídání

- Zvyšovat fyzickou i psychickou zdatnost

- Zlepšovat náladu – pravidelná strava podporuje uvolnění serotoninu, který zlepšuje náladu

Nově můžete vyzkoušet netradiční ovocnou zdravou svačinku, se kterou přichází džusy Relax. Relax Fruktajl je hustý ovocný koktejl s kousky ovoce, který plnohodnotně zasytí a navíc je zdrojem jedné z pěti doporučených denních porcí ovoce. Tato zdravá svačinka není určena jen pro ty, kdo si hlídají své stravování, ale i pro ty, kteří si rádi dopřávají produkty té nejvyšší kvality. Díky praktickému znovu uzavíratelnému balení se Relax Fruktajl hodí do každé kabelky či pracovní aktovky.

Relax Fruktajl je bez konzervantů a přidaného cukru, navíc je zdrojem potřebné vlákniny. Vychutnat si můžete několik chuťových kombinací. Během měsíce listopadu jej najdete exkluzivně v prodejnách Albert.

Fruktajl je zdravá svačinka 5 Foto:

Relax Fruktajl Jahoda & banán

Fruktajl je zdravá svačinka 3 Foto:

Tento ovocný hustý nápoj obsahuje kousky ovoce a je zdrojem vlákniny. Nenajdete v něm konzervanty, ani žádný přidaný cukr. Díky svému praktickému balení si jej můžete dopřát kdykoli vás přepadne hlad a chuť na zdravou svačinku.

Relax Fruktajl Ananas & kokos & banán

Zdravá svačinka s kousky ovoce vás v zimních měsících alespoň na chvíli přenese do teplých krajin. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry, nenajdete v něm žádná umělá sladidla a konzervanty.

Relax Fruktajl Broskev & mango

Příchuť broskev a mango patří všem milovníkům léta. Tento ovocný hustý nápoj je s kousky ovoce. Můžete si jej dopřát jako zdravou svačinku na dlouhých pracovních schůzkách, skvěle zasytí a dodá tělu potřebou energii.

Více informací hledejte na www.vimcovybrat.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ


Videa

reklama

reklama