Vyrobte si neodolatelné domácí nanuky

Neodolatelné nanuky Foto:
Neodolatelné nanuky
Foto: All

Až uhodí vedra, buďte připravení. Zchladit se můžete vlastnoručně připravenými mraženými dobrotami na dřívku. Inspiraci najdete v nově vydané knížce Neodolatelné nanuky.

Domácí nanuky jsou zábavné, ať už jde o jejich přípravu či konzumaci. Všechny recepty v této lákavé sbírce jsou snadné a doprovázejí je úžasné fotografie. Příprava nanuků představuje vynikající způsob, jak děti nadchnout pro práci v kuchyni a zabavit je vymýšlením vlastních příchutí. Navíc budete přesně vědět, co obsahují a ohlídáte si kvalitu použitých surovin. Užijte si zdravé mlsání s rodinou nebo uspořádejte nanukovou garden party pro přátele!

Neodolatelné nanuky - obálka, Foto:

Vybírat můžete z ovocných dobrot, jako jsou vrstvené banánové nanuky s malinami nebo vlnkované višňové nanuky. Pak vás čekají vymazlené nanuky včetně mátového potěšení máčeného v čokoládě nebo trojčokoládového nebe. Nové a pikantní nanuky zastupuje třeba limetový sorbet s chilli a kořeněné švestkové nanuky. Nanuky pro dospělé jsou inspirované oblíbenými koktejly, například jahodovou Margaritou nebo jablečným Martini.

Vydalo nakladatelství Slovart, www.slovart.cz

Autor: Klára Michalová

 

Videa

reklama

reklama