Vítejte v bistru Sweet & Pepper DAYS

Bistro Sweet & Pepper DAYS - Obrázek 12 Foto:
Bistro Sweet & Pepper DAYS - Obrázek 12
Foto: Nikola Pospíšil Šiková

V denním bistru Sweet & Pepper DAYS na pražských Vinohradech najdete prvotřídní domácí fast food s rodinnou atmosférou a individuálním přístupem. Nově zde nabízejí širokou nabídku "take away" jídel.

Na gastronomické mapě Prahy přibylo další místo, kde se dá kvalitně, rychle a chutně najíst! Denní bistro Sweet & Pepper DAYS v Anglické 19 na Vinohradech dává pojmu fast food novou dimenzi. Zákazníci zde najdou mimořádně přívětivou rodinnou atmosféru a především poctivou domácí stravu – jídla do ruky či na vidličku: vaječné snídaně, polévky, sendviče, burgery, hot dogy, pastu a mnoho dalších sladkých i slaných dobrot, jak ostatně předznamenává název bistra. Zakoupené pokrmy je možné sníst přímo v bistru nebo jednoduše odnést s sebou ve 100% recyklovatelných krabičkách.

Ve fotogalerii najdete ukázky pokrmů i interiér bistra:

Bistro Sweet & Pepper DAYS - Obrázek 1 Foto:

Denní nabídka jídel se nedrží striktně jednoho stylu či stejných chutí, ale inspiruje se pokaždé jinou kuchyní, takže jeden týden si můžete dopřát tu „nejitalštější“ pastu, druhý týden pro změnu český domácí chleba s pečenou husou a hořčicí a další týden třeba zdejší vyhlášený americký chilli hot dog. Stejně pestrý a neodolatelný je i sortiment sladkých delikates, třeba bezlepkový hruškovo-čokoládový koláč, čokoládová bábovka z podmáslí, prezidentská bábovka podle prababiččina receptu, tvarohové řezy nebo pravé domácí buchty… Vše z prvotřídních čerstvých surovin. V Sweet & Pepper DAYS je zkrátka každý den jiný, stejně jako v životě. Jeden den je krásně a vše je růžově sladké a hned druhý den to může být ostré a peprné, ale vždycky to stojí za to.

Bistro Sweet & Pepper DAYS - Obrázek 2 Foto: Nikola Pospíšil Šiková

Bistro Sweet & Pepper DAYS snídaně. Foto: Nikola Pospíšil Šiková

 

Reakcí na příznivé ohlasy a rostoucí zájem je prodloužení otevírací doby bistra Sweet & Pepper DAYS: pondělí – úterý od 9.00 do 19.00, středa – pátek od 9.00 do 22.00, sobota od 9.30 do 22.00.

V Sweet & Pepper DAYS je vše 100% domácí, kvalitní, neotřelé a rustikální. A také eklektické. Napříč několika styly tady kombinují nejen jídlo – v interiéru se příjemně mísí severský moderní design s vintage antique kousky.

Bistro Sweet & Pepper DAYS - Obrázek 9 Foto: Nikola Pospíšil ŠikováBistro Sweet & Pepper DAYS je sen jedné malé rodiny plné nadšenců do dobrého a kvalitního jídla, jenž se pomalu stává skutečností. „Myšlenka, jaké by to asi bylo, mít místo, kde bychom mohli s podobně naladěnými lidmi sdílet naši ideu, jak se dobře najíst a užít si svůj den naplno, nás napadala vždy ve chvílích, kdy jsme pořádali naše rodinné oslavy. Ty se vždy točily hlavně kolem toho, co dobrého si tentokrát na náš velký stůl připravíme. A tak vznikala různá tematická menu. Laťku jsme si stavěli výš a výš a touha mít svoje vlastní bistro, byla čím dál větší, až jednoho dne padlo rozhodnutí opustit naše manažerské pozice ve firmách a jít s nadšením do toho,“ rekapituluje okolnosti vzniku Bistra Sweet & Pepper DAYS autorka celého konceptu Veronika Loudinová a dodává: „Naše vize je přinést do světa české gastronomie tak trochu něco jiného. Chceme být originální, ale ne za každou cenu, chceme, aby lidem u nás bylo dobře, odcházeli spokojení s dobrou náladou a s naší orazítkovanou krabičkou 100% recyklovatelnou plnou našich domácích dobrot!

Sweet & Pepper Days

Anglická 19, Praha 2 – Vinohrady

www.facebook.com/SweetPepperDays

Autor: PR, Klára Michalová

Videa

reklama

reklama