Tipy na gastro akce v týdnu od 26. května do 1. června 2014

Tipy na gastro akce 26.5. - 1.6.  Foto:
Tipy na gastro akce 26.5. - 1.6.
Foto: Thinkstock

Poslední květnový týden se nese ve znamení dobrého pití. Navštívit můžete přehlídky malých pivovarů, ale ochutnáte i skvělá vína. I milovníci jídla si ale přijdou na své. Pro opravdové gurmány se chystá festival, kde budou vařit nejlepší čeští šéfkuchaři hezky společně...

Český pivní festival

15. 31. května 2014, Letenská pláň, region Praha

Český pivní festival je ideálním místem pro firemní a teambuildingové akce, společenské večírky či setkání bývalých spolužáků. Ochutnat můžete více než 100 značek českého piva špičkové kvality nebo speciality české kuchyně k pivu a nejen k němu. Novinkou letošního ročníku je multižánrový festival Rock’n’Beer Fest, na kterém během festivalových dnů vystoupí 45 kapel. Více informací najdete ZDE.

Chef Time Fest

26. května 8. června 2014, Praha, region Praha

Jste srdečně zváni na unikátní food festival, který vám přinese mnohem více než jen jídlo. Oproti zimnímu Chef Time Festu se akce budou konat na více místech, zapojeny budou i venkovní prostory, jako jsou zahrady a terasy. Těšit se můžete na ochutnávky vína, pivní párování nebo na pětichodové menu připravené pěti různými šéfkuchaři. Více informací najdete ZDE.

Podrobné informace o Chef Time Fest najdete v článku:

Článek

Chef Time Fest - léto 2014

Užijte si nezapomenutelné kulinární zážitky

Po úspěšném zimním festivalu CHEF TIME FEST, kde se spojili ti nejlepší šéfkuchaři v Praze pod heslem "V jeden čas na jednom místě", přicházejí autoři konceptu s letním ...

Vinné trhy Čejkovice

31. května 1. června 2014, Čejkovice, region jihomoravský

Tradiční ochutnávka mladých čejkovických vín ročníku 2013 v prostorách místního zámku. Přijďte ochutnat nebo i zakoupit skvělá vína a užít si atmosféru plnou folklóru a dobré nálady! V letošním ročníku se bude prezentovat 28 vinařství. Na nádvoří proběhne každoroční hudební program a novinkou bude řemeslný jarmark a program pro děti. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 26.5. - 1.6. 2

Festival malých pivovarů Třebíč

31. května 2014, Třebíč, region Vysočina

Tipy na gastro akce 26.5. - 1.6. 3Po roce se do Třebíče opět sjedou minipivovary z celé České republiky. V areálu Lihovarské zahrady se bude točit přes 40 nejrůznějších druhů zlatavého moku. Čeká vás rozmanitý hudební program, pro děti bude připraveno dětské hřiště a skákací hrad. Proběhnou i různé pivní soutěže v pití piva na čas, v držení tupláku nebo ve válení sudu. Více informací najdete ZDE.

Beerfest Olomouc

29.–31. května 2014, Olomouc, region olomoucký

Jste srdečně zváni na největší pivní festival v republice! Budete moci ochutnat okolo 100 značek piva počínaje klasickými „desítkami“ až po nejrůznější pivní speciály z produkce více než 30 pivovarů z ČR, z regionálních pivovarů a minipivovarů. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program spojený s vystoupením špiček nejen české hudební scény. Více informací najdete ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Videa

reklama

reklama