Tipy na gastro akce v týdnu 28. dubna – 4. května 2014

Tipy na gastro akce 28.4. - 4.5.  Foto:
Tipy na gastro akce 28.4. - 4.5.
Foto: Thinkstock

Gastrosezona je v plném proudu, počasí láká ven, a za jídlem a dobrým pitím se tak můžete vydat pod širé nebe. Možná vás zláká cyklojízda za nymburským pivem nebo ochutnáte dobroty na street food festivalu. Určitě je z čeho vybírat...

Food Festival Karlovy Vary

3. května 2014, Hotel Thermal, region karlovarský

Všichni milovníci kvalitní gastronomie jsou srdečně zváni na Food Festival Karlovy Vary! V pořadí šestý ročník gastronomického festivalu nabídne špičkové speciality, které pro vás připraví ty nejlepší podniky z Karlových Varů a regionu. Těšit se můžete na doprovodný program, vyvrcholením gastronomického svátku bude již tradiční karlovarský běh „Vrchní, prchni.“ Další informace najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 28.4. - 4.5. 5

Kocouří kouř

3. května 2014, areál pivovaru Kocour, region ústecký

Jedinečná přehlídka nakuřovaných piv a všeho uzeného od regionálních výrobců. Těšit se můžete na bohatý program, připraveny budou soutěže a tombola pro děti i dospělé. Ochutnáte pivní speciály od domácích pivovarů, výrobky řezníků a uzenářů na grilu či z udírny. Čtvrtý ročník festivalu bude zakončen vystoupením legendární skupiny Katapult. Další informace najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 28.4. - 4.5. 2

Tipy na gastro akce 28.4. - 4.5. 3Mikulovské vinné trhy

3. května 2014, Mikulov, region jihomoravský

Prestižní degustace vynikajících moravských vín včetně ochutnávky několika zahraničních vín. Těšit se můžete i na ochutnávku vína z vinné kašny, mezinárodní přehlídku vynikajících kotlíkových polévek nebo na svěcení vín mikulovským proboštem. Proběhne také mistrovství České republiky v natažení koštýře vína ze sudu na čas. Další informace najdete ZDE.

Street Food Festival Holešovice

4. května 2014, Cross Club, Praha 7, region Praha

Jste srdečně zváni na první ročník Street Food Festivalu – aneb Ulice, jak ji neznáte! Přijďte se dobře najíst, vyzkoušet nové chutě nebo se jen pobavit, poslechnout si dobrou hudební produkci a dozvědět se zajímavosti při doprovodném programu. Ochutnáte Street Food od profíků i nadšených amatérů. Můžete se zúčastnit i burzy kuchařek. Další informace najdete ZDE.

Postřižinský cyklootvírák

3. května 2014, pivovar Nymburk, region středočeský

Přijeďte otevřít cyklosezonu s nymburským pivem! Projedete se po trase dlouhé cca 41 km, která vede po rovinatých polních a lesních cestách a cyklostezkách. Cestou vás čeká několik zastávek, a v cíli – v pivovaru Nymburk – potom bohaté občerstvení, soutěže o ceny i malý dárek. Letos nově můžete přespat v areálu pivovaru ve vlastním stanu. Další informace najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 28.4. - 4.5. 4


Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

 

Videa

reklama

reklama