Tipy na gastro akce v týdnu 23. - 29. prosince

Tipy na gastro akce 23.-29.12.  Foto:
Tipy na gastro akce 23.-29.12.
Foto: Thinkstock

Těšíte se na Ježíška stejně jako my? O různých adventních a vánočních trzích jsme vás informovali už v minulých tipech. Na tento sváteční týden jsme si tak pro vás připravili různé akce od ochutnávek vína až po klasické vánoční slavnosti jídla.

Na Štěpána otevřená brána

7. ročník

26. prosince 2013, Státní hrad Buchlov, polesí 418, Buchlovice, Region Zlínský

Na Buchlově je pro vás připraven již sedmý ročník tradiční kulturní akce plné vánoční atmosféry. Vyzkoušet si zde budete moci nejrůznější vánoční tradice pro malé i velké. A k vánočnímu veselí nebude chybět ani prezentace a ochutnávka nových hradních vín, zabijačkových specialit a klasických vánočních nápojů. Více info ZDE.

Štěpánský bruch

26. prosince 2013, Restaurace The Grill, Kongresová 1, Praha 4, Region Praha

Nenechte si ujít Štěpánský brunch v restauraci The Grill. Podávat se bude slavnostní vánoční menu formou bufetových stolů a pro děti bude připravené speciální dětské menu. Těšit se můžete na rybí polévku, sushi, čočkový salát. Chybět nemůže ani pečená kachna se zelím a karlovarským knedlíkem, Vánoční Kuba nebo čokoládové brownies a mnoho dalšího. K dobré zábavě přispěje jistě i živé vystoupení pianisty. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 23.-29.12.  Foto: Thinkstock

Tipy na gastro akce 23.-29.12.  Foto: ThinkstockDegustace vín řady Chateau Litomyšl

16. listopadu - 28. prosince 2013, Zámecké sklepení, Litomyšl, Region Pardubický

V klimaticky vhodném prostředí zámeckého sklepení lahvově dozrává unikátní řada vín Chateau Litomyšl. Vína byla vyrobena moravskými vinařstvími v limitovaném množství pouze pro tuto řadu. Ochutnat tyto exkluzivní vína můžete i o vánocích a zpestřit si tak vánoční pohodu. Více info ZDE.

Žehnání mladému vínu

27. prosince 2013, Kulturní dům, Bořetice, Region Jihomoravský

Přijďte mezi vánočními svátky požehnat mladému vínu a vychutnat si jeho svěžest a mladou jiskru. Čekají vás skvělá vína a příjemná vánoční atmosféra. Více info ZDE.

Vepřové hody na návsi

28. prosince 2013, Náves, Horní Věstonice, Region Jihomoravský

Mezi vánočními svátky můžete zajít také na pořádnou zabijačku. Jitrničky, klobásky a jelítka ocení asi každý masový jedlík. K vepřové hostině i k tanci vám bude hrát živá cimbálová muzika. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 23.-29.12.  Foto: Thinkstock

Přejeme vám krásné vánoční svátky a bohatého Ježíška :)

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Článek

Horoskop zdraví 2014

Velký horoskop ZDRAVÍ na rok 2014

Jak na tom budeme my a naši blízcí se zdravotním stavem?

 

Videa

reklama

reklama