Street Food Festival Stromovka – Ulice, jak ji neznáte!

Street Food Festival Stromovka  Foto:
Street Food Festival Stromovka
Foto: archiv SFF

STREET FOOD FESTIVAL se vrátí 12. října 2014 opět do Prahy, tentokrát do STROMOVKY, konkrétně do Tiskárny na vzduchu (Areál Výstaviště 67).

Po květnovém úspěchu z Holešovic (více než 5000 návštěvníků) a srpnovém z Brna (více než 3500 návštěvníků) jsme se rozhodli, že bychom si s vámi ještě rádi užili podzim právě kousek od prvního místa činu.

Heslo festivalu se tradičně nemění: „…každý sám za sebe a všichni pro vás…“

Už jste zvyklí, že se vám předvedou profesionálové i amatérští performeři s tím nejlepším ze street foodu a tentokrát tomu rozhodně nebude jinak. Kvalitní, pestrá a originální nabídka jídel je jednou ze zásadních myšlenek STREET FOOD FESTIVALU. Zároveň se SFF zaměřuje i na zajištění účasti zajímavých lidí, projektů, odborníků, hudby, ale i neziskových záměrů a převratných koncepcí.

Street Food Festival Stromovka 2

Street Food Festival Stromovka 5

Akce je pro všechny, kdo se chtějí dobře najíst, rádi zkoušejí nové chutě, v multikulturním prostředí se cítí jako doma a baví je netradiční prostory, ale i pro další lidi, kteří se chtějí přijít prostě pobavit, poslechnout si dobrou hudební produkci a dozvědět se hodně zajímavostí při doprovodném programu.

Desátek (tedy 10 % z denního obratu), který vybereme, tentokrát půjde na Domov sv. Karla Boromejského (www.domovrepy.cz), který se stará o nemocné seniory a který pomáhá navrátit zpět do běžného života skrze práci v Domově odsouzené ženy, které byly po pečlivém zvážení vybrány jako vhodné pro práci se starými lidmi.

Street Food Festival Stromovka 4

Více informací i průběžné doplňování konkrétních profíků i amatérů, kteří nám předvedou skvělou pouliční kuchyni, můžete najít zde:

www.facebook.com/streetfoodfestivalcz a v události www.facebook.com/events.

Tým Prima FRESH na akci nemůže chybět, těšíme se třeba na pikantní chuťovky od World of chilli, domácí paštiky, klobásky a další dobroty z Dědovy spíže, vymazlené menu z Balkonové restaurace, vietnamské lahůdky od Mňam & Mňam a domů si koupíme zásobu Českého ghíčka... Ale zcela jistě objevíme na Street Food Festivalu i spoustu nových šikovných kuchařů, kteří nás omámí svými lahůdkami.

Street Food Festival Stromovka 3

Autor: PR, KláraM

Videa

reklama

reklama