Stopněte si Dish food truck!

Dish food truck  Foto:
Dish food truck
Foto: All

Restaurace Dish, fine burger bistro, chce být svým hostům ještě o něco blíž. Vědom si toho, že domovská základna v Římské ulici má přece jen omezenou kapacitu a pro Pražany z okrajových částí města může být i trochu z ruky, pořídil si Dish pojízdnou kuchyň – food truck.

Díky němu se oblíbené burgery dostanou i za hranice Vinohrad. Pravidelně v dobu oběda můžete Dish food truck potkat na Andělu, na Pankráci a v dalších pražských lokalitách.

Každý den v týdnu kolem poledne bude pojízdná restaurace parkovat na jiném místě v Praze. Dostane se tak pravidelně na všechny pohybující se v okolí Andělu, Pankráce, Chodova, Karlína a Holešovic. Konkrétní dny a místa najdete na facebookové stránce Dish trucku. V nabídce budou pro začátek čtyři stálé burgery, které se u hostů osvědčily: Savory, Dish, Pepper a Trattoria. Doplní je jeden speciální, který bude průběžně obměňován. Hosté food trucku samozřejmě nepřijdou ani o hranolky a oblíbené omáčky.

Dish food truck

Dish food truck Do auta se vejde kompletní restaurační kuchyně. „Kdo viděl naši otevřenou kuchyni v Dishi, ví, že je poměrně malá. Není proto třeba se obávat, že by velikost auta ovlivnila kvalitu burgerů. Food truck veze plnohodnotně vybavenou kuchyni a zvládne totéž a ve stejné kvalitě,“ ujišťuje Matouš Petráň, majitel Dish, fine burger bistra. Burgery jsou navíc zdatní cestovatelé a díky speciálním obalům vydrží krásné a chutné i při přenášení. Burgery se budou prodávat přímo z auta a můžete si je klidně vzít s sebou domů, do práce nebo třeba do parku na piknik.

Trend food trucků u nás ještě není tolik rozšířený, ale majitelé věří, že si lidé rychle a rádi zvyknou. Zvlášť když je práce pořád víc a obědové pauzy čím dál kratší. „Potenciálu food trucku bychom chtěli v budoucnu využít naplno a objíždět s ním kromě pravidelných stanovišť také festivaly, sportovní akce a podobně,“ doplňuje Matouš Petráň.

Dish food truck

Dish {fine burger bistro}

Římská 29, Praha 2

po–so 11:00–23:00

ne 12:00–22:00

tel.: 222 511 032

www.dish.cz

Článek

Dish fine burger bistro

V Dish fine burger bistru je to prostě fajn

Burgery mám ráda a občas si na ně zajdu, ale od té doby, co jsem na Vinohradech objevila malé bistro Dish, tak se frekvence mého "občas" dosti zvýšila. Skvělé maso ...

Autor: PR, Klára Michalová

 

Článek

Bolest břicha je nepříjemná Foto: thinkstock.com

Nadýmání a kila jdou nahoru? Možná je na vině celiakie!

Alergií na lepek trpí v Česku na sto tisíc lidí, ovšem jen asi 40 tisíc z nich to o sobě ví. O celiakii se právem mluví jako o civilizační chorobě 21. století. Jak ji poznáte?

Videa

reklama

reklama