SOUTĚŽ: Vyhrajte kokosové grilovací brikety Kobri!

Soutěž - kokosové brikety Kobri  Foto:
Soutěž - kokosové brikety Kobri
Foto: All

Užijte si grilovací sezonu s revoluční novinkou, která dobývá český trh. Kokosové brikety jsou vyrobené z lisovaných zuhelnatělých slupek kokosových ořechů, jsou ekologicky šetrné k přírodě a dávají pokrmu nezaměnitelnou chuť.

Když jsem Kobri poprvé vyzkoušel, byl jsem mile překvapen především tím, že naprosto odpadl nepříjemný zápach, který je charakteristický pro většinu grilovacích produktů ze dřeva. Ten pak může negativně ovlivnit i chuť připravovaného pokrmu. Brikety z kokosu nemají při žhnutí žádný zápach a může tak vyniknout přirozená chuť jídla. Gurmán může v některých případech zaznamenat v grilovaném masu nebo zelenině velmi jemné esence z kokosu,“ vzpomíná na svou první zkušenost s kokosovými briketamiTomáš Levý, zástupce šéfkuchaře v pražské restauraci Infinity. „Profesionál i laik určitě ocení velmi dlouhou dobu žhnutí. Nemuset doplňovat palivo během přípravy pokrmu na grilu je neocenitelnou výhodou,“ dodává profesionální kuchař.

„Loni jsem je na trhu potkal poprvé a teď už odmítám grilovat bez nich." přidává se foodbloger Martin Kuciel, známý jako pan Cuketka.

Soutěž - kokosové brikety Kobri

Základní vlastnosti briket Kobri:

Soutěž - kokosové brikety Kobri Dlouhá doba žhnutí – brikety byly testovány na déle než 4 hodiny. V praxi to znamená, že jedna várka briket vystačí po celou dobu grilování, bez dalšího doplňování.

Kvalita - splňují přísné normy EU.

Chuť - pokrmy připravené na grilu s kokosovými briketami vynikají čistou chutí bez nepříjemných pachutí a zápachů, které známe z některých produktů ze dřeva.

Minimum popela – Kobri vyhoří téměř bezezbytku, zjednoduší se proto nepříjemný úklid popela po grilování.

Bez chemie - vysoký obsah pevného uhlíku (min. 74%), neobsahují žádné chemické ani umělé přísady.

Ekologie – brikety neobsahují dřevo, jedná se o suché slupky kokosových ořechů, zpracovávají se ekologicky přátelským procesem výroby.

Nespoléhejte na výhru v soutěži. Naši čtenáři mohou zakoupit zvýhodněné balení 5 ks kokosových briket Kobri za akční cenu 695,- Kč a dopravou zdarma navíc! Objednávejte na e-shopu http://www.kokosovebrikety.cz/akce

Nechcete čekat? V Praze se můžete osobně zastavit v:
The Real Meat Society, Wine Food Marketu, Lahůdkářství Sváček, nebo Biotop.

SOUTĚŽ:

Soutěžte s námi o 10 kusů 3kg balíků kokokosových briket Kobri a užijte si parádní letní grilovačku. Do soutěže můžete vstoupit ZDE.

Soutěž probíhá od 29.7. do 11.8. 2013.

Autor: Klára Michalová

Videa

reklama

reklama