Soutěž Vinařství roku 2013 zná své vítěze

Vyhlášení Vinařství roku 2013 Foto:
Vyhlášení Vinařství roku 2013
Foto: Thinkstock

Prestižní vinařská soutěž vyvrcholila 27. března v pražském Veletržním paláci Národní galerie. Devět nominovaných soutěžilo v kategoriích malé, střední a velké vinařství.

Vítězem pátého ročníku soutěže Vinařství roku 2013, pořádané Svazem vinařů ČR, se stala společnost SONBERK a.s. z Popic. Ocenění převzala během slavnostního galavečera 27. března v pražském Veletržním paláci marketingová a obchodní ředitelka Vladimíra Mrázová společně se sklepmistrem Oldřichem Drápalem.

Celoroční práci a úspěchy společnosti SONBERK v uplynulém roce ocenila sedmičlenná odborná porota, která ji ohodnotila jako nejlepší v kategorii „střední vinařství“ společně s vinařstvím Vinařství Glosovi, které zvítězilo v kategorii „malé vinařství“, a Zámeckým vinařstvím Bzenec, které získalo prvenství v kategorii „velké vinařství“.

Rozhodující slovo měla ale letos poprvé veřejnost, která svými hlasy zaslanými do kategorie Mediatel Vindemia Publica určila jako absolutního vítěze právě vinařství SONBERK.

Podívejte se na videoreportáž ze slavnostního vyhlášení:

Článek

Kdo vyhraje Vinařství roku 2013?

Co všechno víte o víně? Otestujte se v našich kvízech

Po roce je tu opět vyhlašování prestižní vinařské soutěže Vinařství roku 2013. Připravte se na ně s našimi kvízy. Hned budete vědět, jestli jsou vaše znalosti o víně pouze ...

Videa

reklama

reklama