S Klárou v kuchyni #16: JAKOŽE, COŽE?!

Losos a tuňák s čokoládou Foto:
Losos a tuňák s čokoládou
Foto: Klára Michalová

Tento víkend můžete na pražském Andělu navštívit zajímavý food Festival Jakože, cože?! A protože Prima Fresh je jeho mediálním partnerem, nemohla jsem chybět. Ochutnala jsem toho dost a tady máte pár postřehů a fotografií, které vás snad přesvědčí, abyste ještě zítra vyrazili!

Všechny restaurace si připravily speciální extravagantní menu a návštěvnící tak mají možnost ochutnat jídla, která ještě zaručeně neochutnali. Mě velmi zaujala nabídka stánku Rybárny Praha – losos s omáčkou z bílé čokolády s růžovým pepřem, mečoun s wasabi omáčkou, krevety s ovocným koláčem nebo tuňák s hořkou čokoládou. Zní to bláznivě, ale chutnalo to skvěle.

U stánku Hmyzožraní jsem překonala sama sebe. Hmyzu se totiž štítím, ale jednoho červa jsem si dala :) Sníst se to dá, když nemyslíte na to, co vlastně jíte. A chutná to jako oříšek na másle pražený...

Pokud jste ještě neochutnali šneky, na festivalu můžete, a ve stánku Snails Day je připravují opravdu dobře. Já už je jedla mockrát a na spoustu způsobů a dnešní šnečí špíz mě mile překvapil.

V programu festivalu jsou i zajímavé workshopy. Nedělní festival trvá od 11.00 do 20.00.

Podívejte se do fotogalerie, co dalšího můžete ochutnat, a v neděli hurá na Smíchov:

Už zdaleka je jasné, že tady se děje něco mimořádného :))) Foto:

Další informace o festivalu najdete v článku:

Článek

Jakože, cože?! festival  Foto: Lasedesignen

JAKOŽE, COŽE?! Foodfestival, nad kterým zůstává rozum stát!

První víkend v říjnu si neplánujte žádnou hostinu a vyrazte mezi lidi. 4.–5. 10. 2014 se budou na Piazza Domino na pražském Andělu servírovat neobvyklé chuťové zážitky v...

Autor: Klára Michalová - šéfredaktorka Prima FRESH

Videa

reklama

reklama