Pro dobroty zajděte do Cacaa

Café-lounge Cacao Foto:
Café-lounge Cacao
Foto: archiv

Na kulinární mapě Prahy přibylo další příjemné místo, kam můžete zajít na rychlý oběd, sladkou dobrotu nebo zdravou svačinku. Umístění v samém srdci města tento sympatický podnik předurčuje stát se místem pro pracovní schůzky nebo setkání s přáteli.

Café-lounge Cacao pochází z úspěšného slovinského konceptu, který spojuje nejmodernější trendy v cukrářské výrobě s moderním minimalistickým designem. Menu je postavené na široké nabídce nápojů, domácích dezertech a čerstvě vyráběné zmrzlině. Na své si přijdou rodiny s dětmi i vyznavači zdravého životnímho stylu. Základem filozofie Cacaa je totiž používání prvotřídních čerstvých surovin a domácí výroba delikates přímo v prodejně.

Zákazníci si mohou dát zdravou snídani, přijít na polední menu, vychutnat si odpolední kávu nebo relaxovat večer s přáteli u drinku. Café-lounge nyní má 38 míst k sezení uvnitř a 45 na terase, na léto se zahrádka rozšíří o dalších 50 míst.

Co v Cacau najdete? Podívejte se na rozsáhlou fotogalerii:

Café-lounge Cacao Foto:

KÁVA, ČAJ & ČOKOLÁDA

Z nápojové nabídky si vybere každý. Základem je samozřejmě dobrá káva, která v Cacau pochází z české pražírny Doubleshot. Používanou směsí na jaro 2014 je Tem Dem – delikátní, čisté a sladké espresso s tóny mandlí, medu, kakaa a citrusů.

Milovníci čaje si přijdou na své díky vysoce kvalitním čajům od uznávaného dovozce Tea Mountain. Jarní nabídka čítá 13 druhů od těch známých až po vzácné odrůdy (nepálský Sree Antu Silver Tips). V chladnějším počasí zahřejí lahodné čokoládové nápoje s ovocem a šlehačkou.

Café-lounge Cacao - domácí limonády Foto: archivWELLNESS ŠŤÁVY, SMOOTHIES A ENERGETICKÉ NÁPOJE

Specialitou Cacaa jsou 100% přírodní wellness šťávy se speciálními přísadami (acai plody, goji, guarana, spirulina, kolagen, chia semínka, lněná semínka, matcha).

Další alternativou je voda+ obohacená čerstvými ingrediencemi (jahoda, ananas, máta, zázvor, okurka, citron, limetka).

Zajímavá je také nabídka ovocných a mléčných smoothies, přírodních energetických nápojů ze sójového mléka (např. jahoda-ananas s jogurtem, sójovým mlékem, corn flakes a arašídovým máslem) a domácích ledových čajů.

ZMRZLINY, DORTY & SNACKY

Všechny zmrzliny a dorty jsou denně vyráběny přímo na provozovně z kvalitních přírodních ingrediencí. Milovníci zmrzliny mohou každý den ochutnat různých 24 druhů, které jsou vybírány z celkové nabídky 180 tradičních i výjimečných příchutí (např. lesní jahůdky, hořká čokoláda s malinou nebo zelený čaj). Nás tedy při ochutnávce nejvíc zaujala pistáciová a mango zmrzlina – byly prostě skvělé! V nabídce pro větší mlsaly jsou i zmrzlinové poháry a nápoje.

Café-lounge Cacao Foto: archiv

Specialitou dortové sekce jsou raw dorty, které slouží jako zdravější alternativa dortů pečených. Pro hladové jsou připravené čerstvé saláty a bohatě obložené sendviče a bagety.

Café-lounge Cacao, V Celnici 1031/4, Praha 1, FACEBOOK

Autor: PR, Klára Michalová

Videa

reklama

reklama