S Klárou v kuchyni: Moje rychlé večeře  Foto:
Rodinný život má spoustu výhod, ale má také svoje úskalí! Jedním z nich je nutnost nakrmit hladovou rodinu, což obnáší téměř každodenní vaření večeří. Asi se shodneme, že nejtěžší je na tom vymyslet...
Lahodně s Ellou každý den Foto:
Už jste slyšeli o blogerce Elle Woodward, která se proslavila svým blogem Deliciously Ella? Letos vyšla v českém překladu její již druhá kuchařka a nás opravdu baví! :)
Nejlepší recepty s chorizem Foto:
Španělská vepřová klobáska ochucená uzenou paprikou je skvělá sama o sobě, ale stejně tak úžasná je i při použití v teplé kuchyni. Jídlu dokáže dát neuvěřitelný šmrnc!
World Burger Tour v Hard Rock Cafe Foto:
Už jste slyšeli o akci World Burger Tour? Ta totiž právě probíhá v pražském Hard Rock Cafe a láká na verze burgerů z celého světa. Do konce května můžete ochutnat speciální kousky, například Atomic!...
Kuře pečené v mléce Foto:
Ne nadarmo vycházejí kuchařky kuře 100x jinak, kuřecí maso je chuťově velmi neutrální, takže se dá kombinovat s různými ingrediencemi, a navíc je jeho příprava jednoduchá a rychlá.
Zdeněk Pohlreich je hvězdou Fresh Festivalu  Foto:
Zdeňka Pohlreicha netřeba dlouze představovat. Nejznámější český šéfkuchař dokázal během pár let zpopularizovat gastronomii a učí lidi, jak dobře vařit i dobře jíst v restauracích. Na Bosch Fresh...
FOOD BLOG ROKU 2015 Foto:
Ve čtvrtek 12. května 2016 se konala největší food blogerská událost roku – slavnostní vyhlášení vítězů soutěže APEROL SPRITZ FOOD BLOG ROKU 2015. A my pro vás máme výsledky! :)
Salát s těstovinovou rýží Foto:
Připravili jsme pro vás týdenní menu, které se točí kolem salátů! K obědu si klidně můžete dát pořádnou porci masa a večer si pochutnat na skvěle dochuceném, ale také zdravém salátu! :)
15 výborných receptů s uzeným masem Foto:
Uzení se pro uchovávání masa používalo už odpradávna. Dříve to byla nutnost, protože nebyly možnosti chlazení či mrazení, dnes uzené maso používáme především pro jeho specifickou chuť.
Tipy na řeznictví Foto:
Přemýšlíte, kde si na víkend nakoupit pořádný kus masa nebo nějakou tu uzeninu? Máme pro vás několik míst, kde se můžete porozhlédnout po šunce z přeštíka, stařeném mase nebo dalších lahůdkách.
Videa

reklama

reklama