Máte doma PROSTŘENO!?

Ideální menu Prostřeno!  Foto:
Ideální menu Prostřeno!
Foto: Isifa.com a archiv

Kulinární soutěž Prostřeno! můžete na Primě sledovat už téměř 5 let. Za tu dobu se tento pořad stal fenoménem, ve kterém můžete sledovat, jak Češi žijí a hlavně co doma vaří.

 

Každý, kdo se na Prostřeno! někdy díval, určitě přemýšlel o tom, jaké by sám sestavil soutěžní menu. Také jsme se přidali a zkusili navrhnout ideální  menu z receptů, které najdete na webu Prima FRESH.

Základem je samozřejmě ctít sezonu, a proto jsme zvolili pomalu dušené hovězí s celerovo-bramborovou kaší, která je překvapivě lahodná. Předkrm je jednoduchý, a přitom chuťově i vizuálně velmi efektní. Polévku jsme vybrali cibulovou, a to hned z několika druhů cibule, která je právě v nejlepší kondici. A sladká tečka? Čokoláda ve své nejlepší podobě, s trochou soli, která fantasticky zvýrazní chuť!

Chcete se podělit o své ideální menu? Na novém webu Prostřeno! můžete nyní vkládat vlastní recepty!

A tady už je naše ideální menu:

Recept

Závitky s lososem  Foto:

Tortillové závitky s uzeným lososem

Nastává čas garden party a letních večírků, na které se hodí lehké občerstvení. Skvělým tipem jsou tyhle lososové závitky. Příprava je jednoduchá a efekt i chuť ohromující.

Recept

Anglická cibulačka se šalvějí  Foto:

Anglická cibulačka se šalvějí podle Jamieho

Tato polévka umí zahřát i potěšit. Zkuste použít různé druhy cibulí, na trzích už narazíte na nevšední odrůdy, ideální je mix více druhů. Stejně tak můžete vyzkoušet různé...

Recept

Boeuf Bourguignon Foto:

Boeuf Bourguignon

Klasické francouzské jídlo, které je mnohem víc než jen hovězí na víně :) Pokud mu věnujete správnou péči, odmění se vám neodolatelnou chutí. Servírujte s uvařenými...

Recept

Celerovo-bramborová kaše Foto:

Celerovo-bramborová kaše

Není nad klasickou vláčnou bramborovou kaši, která se rozplývá na jazyku. Na druhou stranu ale existují i další varianty, které překvapí svou skvělou chutí. Vyzkoušejte...

Recept

Slaný karamel v čokoládových sklenkách Foto:

Slaný karamel v čokoládových sklenkách

Neodolatelný dezert vhodný pro následující slavnostní dny. Spojení vláčné čokolády s hřejivým karamelem završí neobvyklý slaný akcent.

Pro všechny diváky oblíbeného pořadu PROSTŘENO! jsme spustili nový web, který je plný novinek :)

Na novém webu Prostřeno!, který jsme pro vás připravili, najdete vše, na co jste byli doposud zvyklí. Nechybí medailonky soutěžících, jejich menu a videa nejen k jednotlivým epizodám, ale také bonusy a vystřižené záběry. Samozřejmostí jsou také diskuse pod jednotlivými články a recepty, kde se budete moci podělit s ostatními diváky o své názory a postřehy.

Přehledná titulní strana:

Ideální menu Prostřeno! 2 Foto:

Novinkou, kterou vás jistě potěšíme, je vkládání vašich vlastních receptů. Jelikož vaření a pečení je fenomén nejen poslední doby, budeme moc rádi, když se s námi o vaše recepty podělíte. Ze všech receptů, ať uživatelských, či soutěžních, si budete moci vytvořit vlastní kuchařku. Budete tak mít všechny recepty, které vás zaujaly, na jednom místě a můžete se k nim kdykoliv jednoduše vrátit bez dalšího hledání.

Přes jednoduchý formulář vložíte vlastní recept:

Ideální menu Prostřeno! 3 Foto:

Videa

reklama

reklama