Labužnická aplikace

Labužnická aplikace  Foto:
Labužnická aplikace
Foto: Thinkstock

Připálený steak, rafinovaně otočený spálenou stranou dolů, a studené brambory. A k tomu všemu obsluha s tak vlažným přístupem, jak vlažná byla steaková příloha. Zní vám to povědomě?

Jestli tohle nechcete zažívat zas a znovu, pak je tu pro Vás aplikace Maurerův výběr GRAND RESTAURANT.

Díky této šikovné aplikaci, která je dostupná pro iPhone a Android budete mít přehled o všech vyhlášených restauracích ve vašem okolí. Hodnocení restaurací probíhá již řadu let, a tak se nemusíte bát, že byste s výběrem šlápli vedle. Restauraci můžete vybrat hned podle několika kritérií. Máte chuť na americkou, belgickou nebo snad japonskou kuchyni? Není problém, v aplikaci si vyberte typ kuchyně, zaškrtněte co vás zajímá a aplikace vám již nabídne ty správné restaurace.

Screenshoty z aplikace Maurerův výběr GRAND RESTAURANT Foto: archiv

Screenshoty z aplikace Maurerův výběr GRAND RESTAURANT. Foto: archiv

 

Stejně tak ale v aplikaci můžete vybírat i podle různých parametrů a vlastností. Jestli do restaurace chcete vzít svého psa, stačí v aplikaci zaškrtnout možnost vstupu se psem a hned uvidíte, jaké restaurace vám umožní přístup. Když už máte vybranou restauraci, v aplikaci k ní najdete i spoustu důležitých informací, jako je odkaz na web, telefonní číslo pro případnou rezervaci a v neposlední řadě také hodnocení, které vám napoví, jak si restaurace stojí.

V hodnocení nemusíte spoléhat pouze na ostatní, pokud se v aplikaci zaregistrujete, můžete se s ostatními podělit o své zážitky. Hodnocení je jednoduché a funguje jako ve škole. Oznámkovat můžete hned tři kategorie – interiér, obsluhu a samozřejmě kvalitu jídla. Vaše hodnocení pak uvidí i ostatní uživatelé apky.

Přejeme vám dobrou chuť.

Labužnická aplikace 2

Návod:

Spusťte aplikaci.

Vyberte si typ kuchyně nebo parametry restaurace.

Vyberte si některou z restaurací, která odpovídá vašemu zadání.

Aplikaci Maurerův výběr GRAND RESTAURANT a další šikovné aplikace pro váš mobil si můžete stáhnout ZDE.

Videa

reklama

reklama