Hlasujte pro svůj oblíbený food blog!

Food blog roku 2014  Foto:
Food blog roku 2014
Foto: archiv

2. ročník ankety o nejlepší český food blog právě odstartoval hlasování a vy máte možnost ovlivnit svým hlasem pozici absolutního vítěze!

Od 9. března 2015 probíhá velké utkání českých food blogů o pozici absolutního vítěze v anketě Aperol Spritz Food blog roku 2014.

Svým hlasem můžete podpořit svůj oblíbený food blog, který vás v loňském roce nejvíce inspiroval. Stačí navštívit stránky www.foodblogroku.cz/dejhlas a hlasovat. Můžete si vybrat z TOP 50 food blogů, které zvolila odborná porota, včetně zástupce Prima FRESH. Ale pozor, každý může dát pouze jeden hlas, tak pečlivě vybírejte. Hlasování bude probíhat celkem 3 týdny. Vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií proběhne na slavnostním vyhlášení v květnu 2015.

Food blog roku 2014 3 Foto:

Na duben ještě pořadatelé připravují soutěž „Aperitivo Moment“, ve které budou rozdávat 50 000 Kč. Více informací najdete již brzy na www.foodblogroku.cz.

2. ročník soutěže APEROL SPRITZ FOOD BLOG ROKU 2014 je pokračování úspěšného 1. ročníku, ve kterém hlasovalo více než 8000 lidí. Absolutním vítězem se loni stal blog Koko – Menu domů.

Vítězové minulého ročníku Food blog roku 2013 Foto:

Vítězové minulého ročníku Food blog roku 2013                                                                       Foto archiv

Na webu Prima FRESH najdete recepty od mnoha českých food blogerů a někteří z nich se dostali mezi nominované blogy. Inspirujte se recepty od Kitchenette, S vášní pro jídlo, Sweet Pixel nebo Kitchen Story:

Recept

Marocký mrkvový salát s pohankou  Foto:

Marocký mrkvový salát s pohankou

Pohanka je zdravá, plná prospěšných látek, a v našich krajích bývala dlouho tradičním jídlem. Jen jsme na ni časem ke své škodě pozapomněli. Zkuste ji zařadit do...

Recept

Domácí Harissa  Foto:

Domácí Harissa

Máte-li rádi řízné jídlo, již dávno víte, co harissa. Feferonková omáčka je typická pro blízkovýchodní kuchyni, které dodává tu spalující horkost a úžasnou dráždivost.

Recept

Koláč s karamelizovanou cibulí a olivami  Foto:

Koláč s karamelizovanou cibulí a olivami

Pokud máte rádi cibuli a olivy, potěší Vás tento koláč svou jednoduchostí a skvělou chutí. Pokud cibule a olivy rádi nemáte, tak dál ani nečtěte... :-)

Recept

Čokoládová quinoa Foto:

Čokoládová quinoa

Pokud hledáte nové nápady na zdravé snídaně, zkuste tuto čokoládovou quinou. Nejenže vypadá krásně, ale navíc skvěle chutná a je plná bílkovin, minerálů, antioxidantů a je...

Naše spolupracující food blogery představujeme i v časopise Prima FRESH, jehož nové jarní vydání bude v prodeji od 11. března!

Článek

Prima FRESH jaro 2015  Foto:

Přivítejte jaro s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Jaro se nezadržitelně blíží a všichni milovníci jídla nedočkavě vyhlížejí úrodu čerstvých dobrot. Nejinak je tomu u nás v redakci, proto jsme pro vás připravili nové číslo...

Připravila Klára Michalová

Videa

reklama

reklama