Dopřejte si legendární čaje Kusmi Tea

Exkluzivní čaje Kusmi Tea  Foto:
Exkluzivní čaje Kusmi Tea
Foto: Potten & Pannen – Staněk

Kusmi Tea… To je nestárnoucí legenda, opravdový zážitek pro milovníky čaje. Více než 140 let nabízí Kusmi Tea čajové směsi té nejvyšší kvality. V současné době je na výběr 70 druhů směsí černého, zeleného a červeného čaje.

Ty jsou vyrobeny v souladu s tradicí výhradně ručně z celých čajových lístků, které pocházejí z Číny, Indie a Srí Lanky. Delikátní chuť a vůně je dovedena k dokonalosti vzácnými extrakty, jako jsou například vanilka z Madagaskaru, bergamot z Kalábrie nebo ovoce a květiny z Grasse. Porcované čaje Kusmi Tea jsou baleny v ručně šitých pytlíčcích z mušelínu a bezpečně uloženy v ikonických krabičkách.

Exkluzivní čaje Kusmi Tea Historie značky Kusmi Tea Paris je stejně vzrušující jako první doušek tohoto lahodného čaje. Nejstarší syn z rolnické rodiny Pavel Michailovitch Kousmichoff ve čtrnácti letech opustil rodnou vesnici a vydal se hledat práci do Petrohradu. Uchytil se jako poslíček u obchodníka s čajem, který záhy rozpoznal chlapcův obrovský talent a naučil ho umění míchání čajových směsí.

Po svatbě s dcerou bohatého obchodníka s papírem mu zaměstnavatel přenechal jednu ze svých čajoven. V roce 1880, při narození dcery Elizabeth, Pavel vytvořil čaj Bouquet of Flowers, který se brzy stal oblíbeným čajem cara (tuto směs Kusmi Tea dodnes vyrábí). Malá firma rychle expandovala, Pavel zbohatl a stal se majitelem jedenácti čajoven v Rusku, jeho syn Viatcheslav založil pobočku v Londýně a Paříži, kde nakonec v roce 1917 našla azyl celá rodina.

Exkluzivní čaje Kusmi Tea

Zásadní impuls pro další rozvoj společnosti Kusmi Tea přišel v roce 2003, kdy se v tradici započaté rodinou Kousmichoff rozhodl pokračovat Sylvain Orebi se svým bratrem. Uvedli na trh nové směsi, oživili distribuční sítě, posílili mezinárodní renomé značky a o deset let později Kusmi Tea vstoupila do nové, neméně úspěšné etapy své existence.

Dnes slavná značka nabízí unikátní ruské směsi aromatizované citrusy a kořením jako je Prince Vladimir Tea (patří k nejpopulárnějším), Anastasia Tea nebo St. Petersburg Tea, jejichž receptury jsou uchovávány v tajnosti již více než století, i klasické, tradiční a ochucené směsi.

Exkluzivní čaje Kusmi Tea  Foto: Potten & Pannen – Staněk

Exkluzivní čaje Kusmi Tea. Foto: Potten & Pannen – Staněk

Jarní čajová očista

Nově se sortiment rozšířil o kolekce originálních wellness čajových směsí, nejčastěji na bázi maté, například lahodný Detox Tea nebo BB Detox.

Tyto inovativní čaje efektivně kombinují prokázané účinky prvotřídního čaje, bylin a přírodních ingrediencí se skvělou chutí.

Exkluzivní čaje Kusmi Tea BB Detox – první kosmetický čaj inspirovaný známými BB krémy, nápoj krásy, který se postará o všechny denní potřeby vaší pleti. Základem vyvážené směsi jsou zelený čaj, maté a rooibos, ochucené jemným náznakem grapefruitu. Kombinace maté a zeleného čaje napomáhá vylučování škodlivin z těla a odstraněním toxinů zlepšuje vzhled pokožky. Zelený čaj působí také jako silný antioxidant a ve spojení s rooboisem a pampeliškou vytváří vysoce účinnou jednotku pro boj s volnými radikály, které způsobují viditelné příznaky stárnutí. Voda, kterou čaj obsahuje, je předpokladem zdravé hydratace kůže zevnitř. Výsledkem je zářivě čistá, zdravá pleť v perfektní kondici.

Exkluzivní čaje Kusmi Tea Detox Tea – lahodná směs na bázi maté, zeleného čaje a citronové trávy je ideální pro detoxikaci a posílení těla i mysli. Zelený čaj a maté stimulují očistu a dodávají tělu potřebné antioxidanty. U maté je navíc prokázáno, že snižuje pocit hladu, čaj je tak i výborným doplňkem dietního režimu. Citronová tráva a citron mají povzbudivé účinky, které se postarají o to, abyste se cítili svěží a v pohodě. Chuť nápoje je delikátně hořkosladká a osvěžující.

(cena: 250g za 699 Kč, 125g za 429 Kč)

Celkem je v nabídce Kusmi Tea více než 70 druhů čajů rozdělených do 4 produktových řad: exkluzivní směsi, klasické zelené čaje (příp. s ovocem a květinami), klasické černé čaje (příp. aromatizované čokoládou a vanilkou) a wellness směsi.

Legendární čaje Kusmi Tea nabízejí prodejny Potten & Pannen – Staněk.

Autor: PR, Klára Michalová

Videa

reklama

reklama