Designové termosky Stelton

Termosky Stelton Foto:
Termosky Stelton
Foto: All

Blíží se čas letních garden party. Při oblíbených grilovačkách nesmí chybět ani dobré pití. S krásnými termoskami dánské značky Stelton bude vaše oslava léta přímo dokonalá.

Vybírat můžete z nepřeberného množství barev a provedení. Kovový vzhled si zamilují milovníci nadčasového a funkčního designu. K dostání jsou měděné, mosazné a nerezové termosky. Pokud do své kuchyně hledáte spíše pestrobarevný designový doplněk, zaměřte se na termosky Stelton z ABS plastu. U těch se sezonní barvy obměňují dvakrát ročně a momentálně je k dispozici např. pistáciová, limetkově zelená nebo tmavě růžová.

Termosky mají perfektní termoregulační schopnosti, takže si přímo říkají o využití na letní party. Teplotu nápoje udrží neuvěřitelných čtyřiadvacet hodin. Uvařte čaj, ochuťte ho čerstvou mátou a třtinovým cukrem, zasypte kostkami ledu a z termosky podávejte jako dokonale osvěžující drink. S trochou bílého rumu lze snadno vytvořit i „dospěláckou“ variantu tohoto domácího ledového čaje.

Termosky Stelton - výběr barev Foto:

Každé balení obsahuje kromě patentovaného výkyvného víčka k běžnému použití i přepravní víčko. To má vynikající těsnicí vlastnosti a zabrání tak úniku tekutiny z termosky při cestování. Vy díky tomu můžete své doma připravené drinky, ovocné smoothies nebo mléčné koktejly nabízet i na piknicích v přírodě. Dostupné jsou dvě velikosti – 0,5 l a 1 l.

Džbán Kontra, 5300 Kč, Foto: Klasický tvar dnes již designové klasiky, vysoké termosky Stelton, navrhl Erik Magnussen a získal několik designových ocenění. Novinkou je od loňského roku model Kontra, jehož autorem je Troels Seidenfaden. Svým tvarem připomíná džbán a je k dostání v leštěné nerezové oceli. Tento materiál termosce propůjčuje vysoce lesklý zrcadlový vzhled. Spolu s elegantními tvary vytváří dokonalý příklad dánské moderny a čistého severského designu.

Kromě těchto vysoce kvalitních termosek nabízí značka Stelton i další pomocníky do kuchyně. Zakoupit můžete i vakuové filtrační konvice Stelton, díky kterým si vychutnáte čistou přírodní vodu. Konvice obsahují filtry Brita, které snižují uhličitanovou tvrdost vody a odstraňují z ní nečistoty. Dále jsou v nabídce firmy Stelton čajové konvice a tlakové kávovary French Press. Veškeré zboží je dostupné v pražské prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky nebo na www.luxurytable.cz.

Autor: Klára Michalová a cammino.cz

 

Videa

reklama

reklama