Aviko – partner pro gastronomii, kterému můžete věřit

Aviko - bramborové výrobky Foto:
Aviko - bramborové výrobky
Foto: All

Společnost Aviko, jejíž počátky sahají až do roku 1962, se řadí mezi přední světové výrobce bramborových výrobků. Na trhu působí již 50 let.

Aviko má 22% podíl na trhu v Evropě a 8% podíl na světovém trhu. Jeho současná pozice je výsledkem mnohaletých zkušeností, hlubokých znalostí o výrobcích a stále lepších logistických řešení.

Díky moderním výrobním podnikům vám jsme schopni nabídnout širokou paletu prvotřídních bramborových produktů: od hranolek, krájených specialit a kaše, přes bramboráky, chlazené výrobky až k drobným chuťovkám a gratinovaným bramborám.

5 světů – naslouchejte svým zákazníkům!

Aviko nabízí široký sortiment výrobků. Abychom vám usnadnili výbě rtěch nejvhodnějších výrobků pro váš podnik, vytvořili jsme koncept nazvaný 5 světů Aviko. Každý z těchto světů je charakterizován specifickým typem zákazníků, kteří upřednostňují různý životní styl, navštěvují různá restaurační zařízení a očekávají pro ně typické produkty.

Aviko - bramborové výrobky

Zdravý životní styl

z přírody přímo na Váš stůl

 

 

 

Aviko - bramborové výrobky

Žádné kompromisy

pro gurmány

 

 

 

Aviko - bramborové výrobky

Vždy & všude

pro každou příležitost

 

 

 

Aviko - bramborové výrobky

Pro chvíle pohody

vychutnat si volný čas

 

 

 

Aviko - bramborové výrobky

Na cesty

rychlá a snadná příprava

 

 

Přímo na talíři...

Naše nabídka je velmi bohatá a netvoří ji pouze hranolky, ale rovněž široký sortiment bramborových specialit a lahůdek vytvořených podle konkrétních potřeb jednotlivých trhů.

Aviko - bramborové výrobky

Naše výrobky mohou být součástí každého menu, ať už se jedná o oběd ve školní jídelně, dietní jídlo v nemocnici, gurmánskou večeři v luxusní restauraci, pochoutku k pivu, obědy pro zaměstnance nebo svačinu v rychlém bčerstvení. Z naší pestré nabídky si můžete pro vaše zákazníky vybrat a inspirovat se celou řadou obchodních konceptů a kulinářských postupů.

Nevšední inspirace pro vaše menu!

Vybrat ten správný výrobek je stejně důležité, jako jeho kreativní zařazení do vašeho menu. Nechte se inspirovat Aviko recepty a vyzkoušejte něco nového! Naše TOP recepty jsou tu pro vás!

KLIKNĚTE a vstupte do světa inspirace!                         

www.avikogastro.cz

Videa

reklama

reklama