Jak připravit pesto z medvědího česneku? To vám ukážou Gondíci s. r. o.

Šéfredaktorka webu Prima FRESH Klára Michalová Adéle a Daliborovi ukáže, jak z medvědího česneku připravovat pesto Foto:
Šéfredaktorka webu Prima FRESH Klára Michalová Adéle a Daliborovi ukáže, jak z medvědího česneku připravovat pesto
Foto: FTV Prima

Další díl pořadu Gondíci s. r. o. vysíláme v sobotu 11. dubna v 16.25 na Primě.

Další díl pořadu Gondíci s. r. o. bude zase velmi pestrý. Adéla si vyzkouší balanční trénink pod vedením trenérky Leony. Podívají se na komentovanou prohlídku věnovanou potrubní poště. A navštíví mladý studentský pár v jejich novém bytě. Odborník je zasvětí do problematiky kamenných koberců a prozradí, jak je lze pokládat. Modelář tělem a duší jim přinese ukázat modely kvadrokoptér a vysvětlí, jak se dají ovládat.

V rubrice FRESH se tentokrát diváci dozvědí o medvědím česneku a šéfredaktorka webu Prima FRESH Klára Michalová Adéle a Daliborovi ukáže, jak z něj připravovat pesto. A protože se blíží „tři zmrzlí“, a tím i čas rozkvetlých truhlíků, naučí se Dalibor s Adélou osazovat truhlíky rozkvetlými květinami a bylinkami. Dozvědí se také informace o hnojení zeleniny a ovoce. Smaltované nádobí se vrací do módy, a tak ho floristka nazdobí originálními květinovými dekoracemi.

Adéla si vyzkoušela balanční trénink  Foto:

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom budou odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 11. dubna v 16.25 na Primě!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Chia puding je výborný a zdravý Foto:

Chia semínka jsou zázrak. Jak je připravit?

Skvělé recepty na puding a smoothie z chia semínek.

Článek

Nevadí, že nemáte zahrádku Foto:

Jak vypěstovat čerstvé bylinky doma na parapetu

Vypěstovat si čerstvé bylinky brzy na jaře není žádný zahradnický kumšt, ale je třeba dodržet jisté zásady.

Videa

reklama

reklama