5 tipů na nové podniky z největších českých měst

5 tipů na nové podniky Foto:
5 tipů na nové podniky
Foto: facebook + www

Nové restaurace a kavárny "rostou" jako houby po dešti! Dnes pro vás máme výběr prvních pěti podniků a brzy se můžete těšit na další :)

Lelí’s Cupcakes – cupcake obchůdek

Lelí's Cupcakes jsou na gastro scéně již známé, o pečení cupcaků začala Lelí přemýšlet už v roce 2012, ale letos v létě přišla velká novinka – otevřela svůj první cupcake obchůdek. Na barevné a zdobené dortíčky si tak můžete zajít s celou rodinou a dopřát  si k nim například šálek dobré kávy.

Vyšehradská 53, Praha

Next Door by Imperial

Zdeněk Pohlreich otevřel svou další restauraci. Tentokrát jde o zcela nový koncept s názvem Next Door by Imperial. Jedná se v pořadí již o několikátou restauraci, kterou známý šéfkuchař v Praze provozuje. Na své návštěvníky dýchá vzdušným stylem pařížského bistra, ale orientuje se především na moderní českou gastronomii.

Zlatnická 3, Praha 1

Restaurace Next Door Foto:

La Bottega Linka

V samém srdci Prahy bylo oficiálně otevřeno nové bistro skupiny La Collezione, La Bottega Linka. Zatím nejluxusnější Bottegu s rukopisem italského šéfkuchaře Riccarda Lucqueho najdete v Havlíčkově ulici č. 13 v domě, který je Pražanům znám jako sídlo prvorepublikového lahůdkářství Aloise Linky. V La Bottega Linka můžete jako v jediné ochutnat masa a ryby připravené ve speciální peci na dřevěné uhlí X-Oven.

Havlíčkova 13, Praha 1

5 tipů na nové podniky 3 Foto:

Coffee bar Mymika

Nyní se přesuneme z Prahy do Brna. Parta mladých nadšenců si splnila sen: vytvořila si v Brně svůj prostor, kde najdou to, co jim v jiných podnicích chybělo. Coffe bar Mymika by tak mělo být místo, kde mohou žít, pracovat, přenášet své poznatky z cest, ale také dopřát zákaznům lahodnou kávu i pokrmy: např. quiche, saláty, sendviče i domácí tyčinky.

Lidická 15, Brna

5 tipů na nové podniky 4 Foto:

FÆNCY FRIES

A jako poslední tu máme bistro, které se specializuje na zlatavé hranolky. V Ostravě byl nově otevřen podnik FÆNCY FRIES, kde si můžete vybrat velkou či malou porci a hranolky doplnit o vybraný dip (majonézu, tatarku, kečup, ale také třeba mango dip). Ideální fastfood při cestě z práce nebo na procházku s přáteli.

Přívozská 9, Ostrava

5 tipů na nové podniky 5 Foto:

Uložit

Videa

reklama

reklama